Распродадено
SELF-TANNING SPRAY FOR BODY WITH ARGAN OIL + VIT. A, B, E

SELF-TANNING SPRAY FOR BODY WITH ARGAN OIL + VIT. A, B, E

395 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100060
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Идеална комбинација која одговара  за сите сипови кожа. Уникатен 3D ефект, овозможува брз и лесен третман-потемнување на телото , како и одржување на бронзениот тен од природно сончање подолго време. Видливи ефекти после 3-4 часа од првото аплицирање.

Начин на употреба:

Протресете го шишенцето и прскајте на растојание од  20 цм од телото, лево-десно. Измијте ги рацете и почекајте 15 минути да се впие.

Состав:

Aqua, PEG-8, Caprylic/Capric Glycerides, Dihydroxyacetone, Octyldodeceth-25, Propylene Glycol, PPG-1 - PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Retinyl Palmitate, Disodium EDTA, Citric Acid, Linalool, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele SELF-TANNING SPRAY FOR BODY WITH ARGAN OIL + VIT. A, B, E Идеална комбинација која одговара  за сите сипови кожа. Уникатен 3D ефект, овозможува брз и лесен третман-потемнување на телото , како и одржување на бронзениот тен од природно сончање подолго време. Видливи ефекти после 3-4 часа од првото аплицирање. Начин на употреба: Протресете го шишенцето и прскајте на растојание од  20 цм од телото, лево-десно. Измијте ги рацете и почекајте 15 минути д.. Category: Product #: 100060 Regular price: 395 ден. 395
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341