Распродадено
Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml
  • Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml

Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml

279 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100015
Достапност: In Stock
Количина:

Шампонот КЕРАПЛЕКС е наменет за обновување на косата по хемиски, термички и механички третмани како што се боење,исправување и стилизирање на косата.

Активни состојки:

  • KERATRIX - обезбедува заштита и обновување на тенката коса
  • АМИСОЛ ТРИО - го штити скалпот од хемиски и термички третмани
  • BAOBAB TEIN – ја  регенерира кршливата и оштетена коса

Со редовна употреба на шампонот, косата станува помека, флексибилна и се враќа на својот природен сјај.
За подобри резултати, се препорачува употреба на шампонот во комбинација со други производи од колекцијата KERAPLEX.

 

  • Нанесете доволно количество шампон на влажна коса и лесно масирајте
  • Исплакнете темелно со вода
  • Се препорачува редовна употреба за период од еден месец

Состав : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Lauryl Gucoside, Cocamidoprcpyl Betaine, Cocamide DEA, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polvquaternin7, Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipds, Glycine Soja Sterols, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Sodium Chlofide, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxvpropyltrimonium Chloride, Paffum, Disodium EDTA, Citric Acid.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml Шампонот КЕРАПЛЕКС е наменет за обновување на косата по хемиски, термички и механички третмани како што се боење,исправување и стилизирање на косата. Активни состојки: KERATRIX - обезбедува заштита и обновување на тенката коса АМИСОЛ ТРИО - го штити скалпот од хемиски и термички третмани BAOBAB TEIN – ја  регенерира кршливата и оштетена коса Со редовна употреба на шампонот, косат.. Category: Product #: 100015 Regular price: 279 ден. 279 Available from: torba.mk