Распродадено
GLOW BY SO….? Shimmer Mist Bronze Babe

GLOW BY SO….? Shimmer Mist Bronze Babe

495 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 27162
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготрајни ефекти - 140 мл

Мирисот се отвора со ноти на ароматичен бергамот, праска и црвен грејпфрут нежно преминувајќи во акорди на роза и крин. 

Сè е надополнето со нежни трагови од: ванила, сандалово дрво, мошус и килибар.                                                       

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: glow by so?, shimmer, mist, bronze, babe
Miss So…? GLOW BY SO….? Shimmer Mist Bronze Babe Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготрајни ефекти - 140 мл Мирисот се отвора со ноти на ароматичен бергамот, праска и црвен грејпфрут нежно преминувајќи во акорди на роза и крин.  Сè е надополнето со нежни трагови од: ванила, сандалово дрво, мошус и килибар.                                                        .. Category: Product #: 27162 Regular price: 495 ден. 495
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341