GLOW BY SO….? Shimmer Mist Cosmic Queen

GLOW BY SO….? Shimmer Mist Cosmic Queen

495 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 27193
Достапност: На залиха
Количина:

Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготраен мирис - 140 мл

Совршена комбинација на мирисни ноти од грејпфрут и роза, надополнети со сладок мирис на розови слатки бонбони.   

Состав: Alcohol Denat., Aqua ( Water, eau ), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Limonene, Benzophenone-1, Mica, Synthetic Fluorphlogopite, CI 77891 ( Titanium Dioxide ), Citronellol, Alpha- Isomethyl Ionone, Aminomethyl Propanol, Citral, CI 77861 (Tin Oxide), CI 60730 (ext D&C VIOLET 2), CI 42090 (FD&C BLUE 1).                                                         

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? GLOW BY SO….? Shimmer Mist Cosmic Queen Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготраен мирис - 140 мл Совршена комбинација на мирисни ноти од грејпфрут и роза, надополнети со сладок мирис на розови слатки бонбони.    Состав: Alcohol Denat., Aqua ( Water, eau ), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Limonene, Benzophenone-1, Mica, Synthetic Fluorphlogopite, CI 77891 ( Titanium Dioxid.. Category: Product #: 27193 Regular price: 495 ден. 495
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341