SILKY SOFT HAIR MASK
  • SILKY SOFT HAIR MASK

SILKY SOFT HAIR MASK

179 ден.448 ден.
Шифра на производ: 141839
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен кондиционер маска наменет за интензивна хидратација и ревитализирање на косата, лесно расчешлувње на косата. За свиленкаста, мека и лелеава коса. Совршена комбинација од: свилени екстракти ленени екстракти и масло од памук - 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
SILKY SOFT HAIR MASK Интензивен кондиционер маска наменет за интензивна хидратација и ревитализирање на косата, лесно расчешлувње на косата. За свиленкаста, мека и лелеава коса. Совршена комбинација од: свилени екстракти ленени екстракти и масло од памук - 100 мл .. Category: Product #: 141839 Regular price: 179 ден. 179 Available from: torba.mk