Распродадено
SNAIL ESENCE-INTENSIVE CELL RENEWAL – Deeply Moisturising gel mask- for face, neck and eye contour

SNAIL ESENCE-INTENSIVE CELL RENEWAL – Deeply Moisturising gel mask- for face, neck and eye contour

47 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100848
Достапност: In Stock
Количина:

Хидрогел маска за лице, врат, деколте и околу очи. Благодарение на ексклузивниот секрет од полжав,инстантно ги елиминира знаците на умор и стрес, и ја освежува и затегнува кожата. Особено и годи на тенката кожа околу очите. Идеална маска за дехидрирана, сува и уморна кожа. Инстантно видливи резултати дури и при висок % на загаденост на воздухот, како и многу сув воздух. Моќна УВ заштита

1-2 пати неделно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele SNAIL ESENCE-INTENSIVE CELL RENEWAL – Deeply Moisturising gel mask- for face, neck and eye contour Хидрогел маска за лице, врат, деколте и околу очи. Благодарение на ексклузивниот секрет од полжав,инстантно ги елиминира знаците на умор и стрес, и ја освежува и затегнува кожата. Особено и годи на тенката кожа околу очите. Идеална маска за дехидрирана, сува и уморна кожа. Инстантно видливи резултати дури и при висок % на загаденост на воздухот, како и многу сув воздух. Моќна УВ заштита 1-2 пат.. Category: Product #: 100848 Regular price: 47 ден. 47 Available from: torba.mk