Solution Multi - Power H.A. Total Molecule
  • Solution Multi - Power H.A. Total Molecule

Solution Multi - Power H.A. Total Molecule

299 ден.998 ден.
Производител: boddys pharmacy
Шифра на производ: 144182
Достапност: На залиха
Количина:

Моќна хијалуронска акција за инстантно: хидратирање, заштита, обновување и освежување на кожата на лице, врат и деколте.

Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА. Успешно ја стимулира синтезата на кола-генот со што делува на првите мимични бори, но и на поизразените брчки.

Го спречува и одложува процесот на стареење на сите типови кожа. Се користи наутро и навечер - 30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

boddys pharmacy Solution Multi - Power H.A. Total Molecule Моќна хијалуронска акција за инстантно: хидратирање, заштита, обновување и освежување на кожата на лице, врат и деколте. Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА. Успешно ја стимулира синтезата на кола-генот со што делува на првите мимични бори, но и на поизразените брчки. Го спречува и одложува процесот на стареење на сите типови кожа. Се користи наутро и навечер - 30 мл. .. Category: Product #: 144182 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 299 ден. 299 Available from: torba.mk