Solution Multiple Oil Night Repair Serum 30ml
  • Solution Multiple Oil Night Repair Serum 30ml

Solution Multiple Oil Night Repair Serum 30ml

399 ден.998 ден.
Производител: boddys pharmacy
Шифра на производ: 144229
Достапност: На залиха
Количина:

Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сладок бадем,шипка, арган, која изобилува со витамин Е, и претставува моќен антиоксиданс, заштитува од надворешните загадувачи, а истовремено ја хидратира и смирува кожата.

Одлично се справува со мимичните тенки линии, но и со поизразените бори. 

Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА.

Најдобри резултати се постигнуваат кога се користи како подлога пред ноќната рутина за нега на кожата.- 30 мл

Состојки: Glycine Soja Oil (Glycine Soja (Soybean) Oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil), Squalene, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil), Adansonia Digitata Seed Extract, Squalane, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BETA-Sitosterol.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
boddys pharmacy Solution Multiple Oil Night Repair Serum 30ml Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сладок бадем,шипка, арган, која изобилува со витамин Е, и претставува моќен антиоксиданс, заштитува од надворешните загадувачи, а истовремено ја хидратира и смирува кожата. Одлично се справува со мимичните тенки линии, но и со поизразените бори.  Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА. Најдобри резултати се пост.. Category: Product #: 144229 Regular price: 399 ден. 998
399
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341