Fancy Handy Starfish Eye Contour Anti-Wrinkle & Moisturizer

Fancy Handy Starfish Eye Contour Anti-Wrinkle & Moisturizer

149 ден.489 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141792
Достапност: На залиха
Количина:

Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,спирулина кофеин, за регенерирање на клетките и подмладување на кожата- 30 мл   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Fancy Handy Fancy Handy Starfish Eye Contour Anti-Wrinkle & Moisturizer Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,спирулина кофеин, за регенерирање на клетките и подмладување на кожата- 30 мл    .. Category: Product #: 141792 Regular price: 149 ден. 149 Available from: torba.mk