Fancy Handy Starfish Facial Serum Moisturizer

Fancy Handy Starfish Facial Serum Moisturizer

149 ден.489 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141785
Достапност: На залиха
Количина:

Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морски алги, кои интензивно ја стимулираат и подобруваат циркулацијата на крвта, со што се овозможува ревитализација на клетките, одржување на тонусот на мускулатурата на лицето, како и оптимално ниво на хидратација на кожата - 30 мл    

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Fancy Handy Fancy Handy Starfish Facial Serum Moisturizer Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морски алги, кои интензивно ја стимулираат и подобруваат циркулацијата на крвта, со што се овозможува ревитализација на клетките, одржување на тонусот на мускулатурата на лицето, како и оптимално ниво на хидратација на кожата - 30 мл     .. Category: Product #: 141785 Regular price: 149 ден. 149 Available from: torba.mk