STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer

STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer

195 ден.489 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141808
Достапност: На залиха
Количина:

Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изобилуваат со моќни антиоксиданси како и вит.Е и Ц, па така многу интензивно ја заштитуваат кожата од слободни радикали, надворешно загадување и го успоруваат процесот на стареење на кожата  - 30 мл   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изобилуваат со моќни антиоксиданси како и вит.Е и Ц, па така многу интензивно ја заштитуваат кожата од слободни радикали, надворешно загадување и го успоруваат процесот на стареење на кожата  - 30 мл    .. Category: Product #: 141808 Regular price: 195 ден. 195 Available from: torba.mk