Распродадено
Be Nova Strawberry Set

Be Nova Strawberry Set

885 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 383678
Достапност: In Stock
Количина:

Пена за миење лице - 100 мл - за чистење, хидратација и сјај на лицето со екстракти од јагоди + хијалуронска киселина и уреа

Тонер за лице - 150мл - со алантоин + пантенол ја одржува рН вредноста на балансирано ниво

Подарок масло за капење - микс од природни масла - 50мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Be Nova Strawberry Set Пена за миење лице - 100 мл - за чистење, хидратација и сјај на лицето со екстракти од јагоди + хијалуронска киселина и уреа Тонер за лице - 150мл - со алантоин + пантенол ја одржува рН вредноста на балансирано ниво Подарок масло за капење - микс од природни масла - 50мл .. Category: Product #: 383678 Regular price: 885 ден. 885
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341