Распродадено
Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30 5.5g

Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30 5.5g

154 ден.386 ден.
Производител: GymBeauty
Шифра на производ: 31533
Достапност: Out Of Stock
Количина:

SUN BALM-Protecting Lip Balm SPF30- Заштитен мелем за усни со заштитен фактор SPF30. Создава моќен заштитен филм на усните, кој спречува негативно дејство на УВ зраците, но и екстремните температури истотака. Ги навлажнува, смирува и штити усните и е совршен за спорт на отворено -5,5 гр

Идеално за активности на отворено во лето и зима, скијање, планинарење, велосипедизам или едноставно сончање на плажа.

За сите возрасти и сите типови на кожа.

Состав: AVOCADO OIL, ALMOND OIL, ARGAN OIL, ROSEHIP OIL, ALOE VERA, SUNFLOWER, SHEA BUTTER.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gym beauty, sun balm, lip, усни
GymBeauty Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30 5.5g SUN BALM-Protecting Lip Balm SPF30- Заштитен мелем за усни со заштитен фактор SPF30. Создава моќен заштитен филм на усните, кој спречува негативно дејство на УВ зраците, но и екстремните температури истотака. Ги навлажнува, смирува и штити усните и е совршен за спорт на отворено -5,5 гр Идеално за активности на отворено во лето и зима, скијање, планинарење, велосипедизам или.. Category: Product #: 31533 Regular price: 154 ден. 386
154
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341