Распродадено
Течен сапун со Tea Tree + Крем за раце со камилица

Течен сапун со Tea Tree + Крем за раце со камилица

143 ден.
Шифра на производ: 014
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од чајно дрво за силно антибактериско дејство 400ml и крем за раце со екстракти од смирувачка камилица 100ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Течен сапун со Tea Tree + Крем за раце со камилица Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од чајно дрво за силно антибактериско дејство 400ml и крем за раце со екстракти од смирувачка камилица 100ml. .. Category: Product #: 014 Regular price: 143 ден. 143
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341