Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate

Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate

350 ден.538 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901110
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркулацијата, еластичноста на мускулите, ја измазнува кожата на телото по површината 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркулацијата, еластичноста на мускулите, ја измазнува кожата на телото по површината  .. Category: Product #: 901110 Regular price: 350 ден. 350 Available from: torba.mk