Revuele - Slim & Detox Cream-Mask Fat Burner

Revuele - Slim & Detox Cream-Mask Fat Burner

350 ден.538 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901109
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивна крем маска за топење на маснотиите, подобрување на циркулацијата, тонусот на мускулите, измазнување на кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele Revuele - Slim & Detox Cream-Mask Fat Burner Интензивна крем маска за топење на маснотиите, подобрување на циркулацијата, тонусот на мускулите, измазнување на кожата .. Category: Product #: 901109 Regular price: 350 ден. 350 Available from: torba.mk