BODY MIST OCEAN BREEZE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

BODY MIST OCEAN BREEZE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

306 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102231
Достапност: На залиха
Количина:

Лесни и свежи ноти кои потсетуваат на нежен морски ветер. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна свежа нота, го прави производ кој мора да се има

Употреба : 

  • Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата
  • Може да се користи неколку пати во текот на денот
  • Избегнувајте контакт со очите

Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA

Белешка: Индивидуална нетолеранција кон производот е можна.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele BODY MIST OCEAN BREEZE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml Лесни и свежи ноти кои потсетуваат на нежен морски ветер. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна свежа нота, го прави производ кој мора да се има Употреба :  Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата Може да се користи неколку пати во текот на денот Избегнувајте контакт со очите Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene .. Category: Product #: 102231 Regular price: 306 ден. 306
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341