TOTAL REPAIR HAIR MASK
  • TOTAL REPAIR HAIR MASK

TOTAL REPAIR HAIR MASK

179 ден.448 ден.
Потребни наградни поени: 449
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141822
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен кондиционер маска со арганово масло засилено со авокадо масло, за сува, оштетна и хемиски третирана коса. Изобилува со масни киселини и липиди па многу брзо ја хидратира косата и ја заштитува од надворешното влијание-100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy TOTAL REPAIR HAIR MASK Интензивен кондиционер маска со арганово масло засилено со авокадо масло, за сува, оштетна и хемиски третирана коса. Изобилува со масни киселини и липиди па многу брзо ја хидратира косата и ја заштитува од надворешното влијание-100 мл .. Category: Product #: 141822 Regular price: 179 ден. 179 Available from: torba.mk