Vegan & Organic Hair Mask
  • Vegan & Organic Hair Mask

Vegan & Organic Hair Mask

392 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101852
Достапност: На залиха
Количина:

Неворајатна маска за коса која изобилува со природни масла од: макадамија, моринга, кокос и бабасу. кои одвнатре кон надвор, така што ја хидратираат косата, омекнуваат,прихрануваат и ревитализираат.  Комбинација која го стимулира растењето на косата. Природно свеж долготраен мирис и коса полна со енергија, сјај и виталност.

Начин на употреба :

  • Нанесете ја маската на влажна, свежо измиена коса
  • Распоредете ја по целата должина на косата, фокусирајќи се на краевите
  • Оставете 3-5 минути
  • Исплакнете темелно со вода

Состав :Aqua, Cetearyl Alcohol, Polyquaternium-7, Cetrimonium Chloride, Dimenthicone, Moringa Oleifera Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, BHT, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Vegan & Organic Hair Mask Неворајатна маска за коса која изобилува со природни масла од: макадамија, моринга, кокос и бабасу. кои одвнатре кон надвор, така што ја хидратираат косата, омекнуваат,прихрануваат и ревитализираат.  Комбинација која го стимулира растењето на косата. Природно свеж долготраен мирис и коса полна со енергија, сјај и виталност. Начин на употреба : Нанесете ја маската на влажна, свежо измиена .. Category: Product #: 101852 Regular price: 392 ден. 392
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341