Venita Trendy Cream Pastel 27 + Течни кристали со бабасу масло

Venita Trendy Cream Pastel 27 + Течни кристали со бабасу масло

242 ден.
Шифра на производ: 031
Достапност: На залиха
Количина:

Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со бабасу масло и масло од гроздови семки, со антиоксидантен ефект.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venita Trendy Cream Pastel 27 + Течни кристали со бабасу масло Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со бабасу масло и масло од гроздови семки, со антиоксидантен ефект. .. Category: Product #: 031 Regular price: 242 ден. 242
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341