Распродадено
VITAMIN-C FACIAL SERUM
  • VITAMIN-C FACIAL SERUM

VITAMIN-C FACIAL SERUM

399 ден.998 ден.
Шифра на производ: 144199
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Антиоксиданс кој ќе ја заштити кожата од слободните радикали, ќе ја осветли и ќе ја намали видливоста на дамките/пигментите, ќе ја подобри синтезата на колагенот,со што ќе се подобри и еластичноста на кожата, ќе се одложи стареењето и појабата на брчки.ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА-убава кожа со младешки изглед 30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
VITAMIN-C FACIAL SERUM Антиоксиданс кој ќе ја заштити кожата од слободните радикали, ќе ја осветли и ќе ја намали видливоста на дамките/пигментите, ќе ја подобри синтезата на колагенот,со што ќе се подобри и еластичноста на кожата, ќе се одложи стареењето и појабата на брчки.ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА-убава кожа со младешки изглед 30 мл. .. Category: Product #: 144199 Regular price: 399 ден. 399 Available from: torba.mk