Влажни шамивчиња Charcoal anti-acne and pimples for problem skin  - 20 pcs per pack

Влажни шамивчиња Charcoal anti-acne and pimples for problem skin - 20 pcs per pack

59 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903264
Достапност: На залиха
Количина:

Влажни шамивчиња со АКТИВЕН ЈАГЛЕН за длабинско, темелно чистење на кожата на лицето, без да ги затвори порите. За проблематична кожа-склона кон акни и митесери, за комплетно отстранување на шминката, како и сите други нечистотии, за елиминирање на  непријатниот масен изглед, и намалување на изреното црвенило на кожата.

  • Со лесни движења, без силен притисок, исчистете ја кожата на лицето
  • Не е неопходно да се исплакне лицето по употреба
  • Соодветно затворете го пакувањето кога не се користат марамчиња

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Влажни шамивчиња Charcoal anti-acne and pimples for problem skin - 20 pcs per pack Влажни шамивчиња со АКТИВЕН ЈАГЛЕН за длабинско, темелно чистење на кожата на лицето, без да ги затвори порите. За проблематична кожа-склона кон акни и митесери, за комплетно отстранување на шминката, како и сите други нечистотии, за елиминирање на  непријатниот масен изглед, и намалување на изреното црвенило на кожата. Со лесни движења, без силен притисок, исчистете ја кожата на лицето Не.. Category: Product #: 903264 Regular price: 59 ден. 59 Available from: torba.mk