Влажни шамивчиња Wet wipes MAKE-UP REMOVER I LOVE MY SKIN for Sensitive skin

Влажни шамивчиња Wet wipes MAKE-UP REMOVER I LOVE MY SKIN for Sensitive skin

59 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901246
Достапност: На залиха
Количина:

Влажни шамивчиња со екстракт од ЗЕЛЕН ЧАЈ И КРАСТАВИЦА за чистење, смирување и освежување на кожата на лицето, За отстранување на шминката, како и сите други нечистотии, од лицето, очите и усните. Без алкохол, масла, сапуни, минерали и вештачки обојувачи. За ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА

Производот не содржи алкохол, парабени, силикони, минерални масла и сапун.

Состав : Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Phenoxyethanol, Cucumus Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Citric Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Влажни шамивчиња Wet wipes MAKE-UP REMOVER I LOVE MY SKIN for Sensitive skin Влажни шамивчиња со екстракт од ЗЕЛЕН ЧАЈ И КРАСТАВИЦА за чистење, смирување и освежување на кожата на лицето, За отстранување на шминката, како и сите други нечистотии, од лицето, очите и усните. Без алкохол, масла, сапуни, минерали и вештачки обојувачи. За ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА Производот не содржи алкохол, парабени, силикони, минерални масла и сапун. Состав : Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenat.. Category: Product #: 901246 Regular price: 59 ден. 59 Available from: torba.mk