YOSKINE ANTI-WRINKLE & FIRMING CREAM 65+ 50ml

YOSKINE ANTI-WRINKLE & FIRMING CREAM 65+ 50ml

1.185 ден.
Производител: YOSKINE
Шифра на производ: 63748
Достапност: На залиха
Количина:

GEISHA GOLD SECRET- ANTI-WRINKLE & FIRMING- 65+ - DAY & NIGHT CREAM- 50ml   

Уникатен крем за лице ДЕН & НОЌ за возраст 65+, со моќен лифтинг ефект против стареење на кожата  на лицето, вратот и деколтето на база на екстракти од познатата морска алга . Заради  силното дејство на екстрактите, кремот делува дури и на најдлабоките, наизразените брчки ги пополнува и врши интензивен лифтинг ефект. Ја намалува видливоста на пигментите, ја измазнува кожата-ја прави порамномерна и го изедначува тенот на кожата

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:

REPAIR – ALGAE COMPLEX- Напреден регенерирачки комплекс со екстракти од нори алга + масло од шипинка-комбинација која ја подмладува кожата, ја освежува и затегнува и делува на пигментацијата, а особено на видливоста на дамките

JAPANESE SUGAR-LIFT -Природен полисахарид кој интензивно делува на контурите на лицето и дава брзи лифтинг ефекти на лицето, но и на вратот и деколтето.

COLLAGEN-DUO-PEPTIDE- Мешавина од два иновативни пептиди кои ја намалуваат големината и длабината дури и кај најизразените брчките и гарантира интензивно освежување и затегнување на кожата на лицето, вратот и деколтето, кај лицата на таа возраст

YOSKINE -GEISHA GOLD SECRET- МОЌНИ ПОДМЛАДУВАЧКИ ПРОИЗВОДИ КОИ СЕ ИЗРАБОТЕНИ СПОРЕД ИНОВАТИВНА IN-YO TECHNOLOGY- ДЕЛУВААТ НА ДВЕ НИВОА: IN’DETOX- ЧИСТЕЊЕ И ДЕТОКСИКАЦИЈА НА КЛЕТКИТЕ + YO’ACTIVE-БРЗА ДИСТРИБУЦИЈА НА АКТИВНИТЕ СОСТОЈКИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
YOSKINE YOSKINE ANTI-WRINKLE & FIRMING CREAM 65+ 50ml GEISHA GOLD SECRET- ANTI-WRINKLE & FIRMING- 65+ - DAY & NIGHT CREAM- 50ml    Уникатен крем за лице ДЕН & НОЌ за возраст 65+, со моќен лифтинг ефект против стареење на кожата  на лицето, вратот и деколтето на база на екстракти од познатата морска алга . Заради  силното дејство на екстрактите, кремот делува дури и на најдлабоките, наизразените брчки ги пополнува и врши интензивен лифтинг ефект. .. Category: Product #: 63748 Regular price: 1.185 ден. 1.185
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341