За Нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

Може да нарачувате од каде сакате и во било кое време, многу едноставно и брзо.

 

Зошто да не одберете? Кај нас има најширока палета на производи од многу различни и светски докажани брендови, со одлични цени. Козметика за сите типови на кожа, коса, тело и нокти. Наполни ја твојата торба со нешто квалитетно, ефикасно и економично, изработено во современи лабаратории со најнови формули и по сите стандарди.

Ако сакате да го зголемите својот приход со нудење на производите на ТОРБА можете да остварите профит од 20% во однос на каталошката цена на производот. 

Заработете уште повеќе, поканете и други луѓе да ви се придружат

Брендови кои ги застапуваме: REVUELE, HADA LABO, COMBOBIOTIC, PRO:VOKE, Institut Organica

 

Регистрирајте се на страната БЕСПЛАТНО! Можете да се пријавите за добивање на тековни АКЦИИ, ПОПУСТИ и ПОДАРОЦИ*

 

 *ги испраќаме само на е-мејл (еднаш во месецот).

е-маил – info@torba.mk
телефон – 070 244 466
назив на продажно место – torba.mk
адреса –  Институт Органика ДООЕЛ, ул. Влае 87, 1000 Скопје
матичен број - 7002220
даночен број – MK4080014548341

 

   

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341