МИСТОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ESCENTUALS VANILLA Body Mist - 125ml ESCENTUALS VANILLA Body Mist - 125ml
Шишенце полно со кремасти ноти од ванила. Овошниот аспект доаѓа од мирисот на праска и слива, додека..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml
Прекрасно мек и нежен мирис. Започнува со лесни цитрусни ноти, фрезија и јасмин пред да го открие бо..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml
Мирисна нота инспирирана од бонбони. Започнува со ноти на малина, праска и зашеќерени јаболка. ..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS LYCHEE Body Mist - 125ml ESCENTUALS LYCHEE Body Mist - 125ml
Грст од свежи овошни ноти. Започнува со остри ноти на бергамот и меки водени акорди. Во средните нот..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
So…? Unique Berry Bliss Body Mist 150ml So…? Unique Berry Bliss Body Mist 150ml
Уникатен овошно цветен мирис за тело со долготрајни ефекти-слоевити мирисни ноти на црвени бобинки +..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Romantic Bloom Body Mist 150ml So…? Unique Romantic Bloom Body Mist 150ml
Уникатен мирис-комбинација од пупки од рози + црвени бобинки    ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Marine Body Mist 150ml So…? Unique Marine Body Mist 150ml
Уникатна мирисна нота- цветна нота + морска свежина  ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml
Опоен мирис од цвет од портокал, манго и црвена пиперка-омилен кај сите генерации. ..
655 ден.
без ДДВ: 555 ден.
Aoura PRETTY WOMAN BODY MIST 220ml Aoura PRETTY WOMAN BODY MIST 220ml
Нежен, женски мирис, совршен за секојдневна употреба. Уште со првото прскање ќе ги почувствувате вку..
655 ден.
без ДДВ: 555 ден.
So…? Unique Sweet Amber Body Mist 150ml So…? Unique Sweet Amber Body Mist 150ml
Ароматичен и привлечен мирис со слатки ноти од карамела и ванила + цвет од портокал и кедрово дрво. ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

So…? Unique Truffle Cream Body Mist 150ml So…? Unique Truffle Cream Body Mist 150ml
Ги исполнува вашите сетила со вкусниот мирис на кремот од тартуфи, елегантно измешан со мирисот коко..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Vanilla Candy Body Mist 150ml So…? Unique Vanilla Candy Body Mist 150ml
Уникатен сладок мирис за тело со долготрајни ефекти- слоевити мирисни ноти: ванила + слатки бонбони ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Fresh Zest Body Mist 150ml So…? Unique Fresh Zest Body Mist 150ml
Свеж мирис на лимон и бамбус кој ќе ги освои и најпребирливите.  ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Sweet Dreams Perfume Mist
 Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
SO….? VIBIN Chillin 140ml
Спреј-мист за тело со долготраен мирис Таа е девојката која ужива во својата младост!  Со..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.
SO….? VIBIN Not Today 140ml
Спреј - мист за тело со долготраен мирис Таа е девојката со високи стандарди!    &..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

SO….? VIBIN Baby Girl 140ml
Спреј-мист за тело со долготраен мирис Таа е “IT” девојка! Пријатна, симпатична, полна со самодов..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

GLOW BY SO….? Shimmer Mist Cosmic Queen
Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготраен мирис - 140 мл Совршена комбинација на мирисни ..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.
GLOW BY SO….? Shimmer Mist Bronze Babe
Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготрајни ефекти - 140 мл Мирисот се отвора со ноти на а..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.
Revuele Silver Shimmering Body Mist 200ml
Спреј за тело со СРЕБРЕН одсјај. Збогатен со краставица и кокосов екстракт, ја хидрат..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Revuele Gold Shimmering Body Mist 200ml
Спреј за тело со ЗЛАТЕН одсјај. Збогатен со нони и кокосов екстракт, ја хидратира кожата и ја прекри..
345 ден.
без ДДВ: 292 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Hyaluronic Body Mist 200ml Hada Labo Hyaluronic Body Mist 200ml
HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE- Лесен спреј, без мир..
1.085 ден.
без ДДВ: 919 ден.
Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Fruity, Citrus, Vanilla, Musky, Woody..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Musky, Woody, Floral, Fruity, Sweet ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Miss So…? Secret Crush Perfume Mist 140ml
Заљубете се во Miss So…? Secret Crush Perfume Mist. Прегрнете ги вашите чувства со полиња со бо..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
BODY MIST OCEAN BREEZE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Лесни и свежи ноти кои потсетуваат на нежен морски ветер. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна св..
306 ден.
без ДДВ: 259 ден.
BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Опоен мирис на цветови од летна градина. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна разиграна цветна но..
306 ден.
без ДДВ: 259 ден.
BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Прекрасен мирис на букет најубави луксузни цветови, кој потсетува на незаборавните летни ноќи. Долго..
306 ден.
без ДДВ: 259 ден.

Распродадено

Распродадено

Aqua Spray Revitalising 200ml
AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.

Распродадено

Распродадено

Aqua Spray Moisturising 200 ml
AQUA SPRAY - МИСТ СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341