Chupa Chups

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CHUPA-CHUPS-WATERMELON-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g
БАЛЗАМ за УСНИ -лесна и нежна текстура која изобилува со екстракти од лубеница за интензивна нега и ..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g
БАЛЗАМ за УСНИ -лесна и нежна текстура која изобилува со екстракти од јагоди за интензивна нега и хи..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL DUO- SHOWER CREAM + EDT-СЕТ- КРЕМ за туширање + ТОАЛЕТНА ВОДА 150ml+50ml
СЕТ- КРЕМ за туширање + ТОАЛЕТНА ВОДА-изобилство од екстракти од јагоди за хидратација и нега на кож..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml
ГЕЛ за туширање со лесна текстура и изобилство од екстракти од јагоди за хидрирана свиленкасто мазна..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.
CHUPA CHUPS TUTTI FRUTTI-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml
ГЕЛ за туширање со лесна текстура и изобилство од екстракти од различни овошја за нега на кожата и д..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341