СЕТОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Сет за масна кожа
Како да си направите своја рутина за нега на кожа со овој сет? Прв чекор – Длабинско чистење В..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за кожа со знаци на стареење Сет за кожа со знаци на стареење
REVOX Vitamin C 20% 30мл  Антиоксидантен ревитализирачки серум серум на витамин Ц обе..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за кожа подложна на акни Сет за кожа подложна на акни
Прв чекор – Длабинско чистење Во вечерните часови, неколку пати неделно – откако нежно ќе ја исчи..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за кожа со знаци на пигментација Сет за кожа со знаци на пигментација
REVOX  Just Coenzyme Q10 30мл Серум против стареење на кожата на лицето Кое..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-31%
Revuele Hydralift Hyaluron №1 сет Revuele Hydralift Hyaluron №1 сет
Eфективно ги полни борите одвнатре кон надвор, а видливо ги ублажува дури и најдлабоките Истражув..
319 ден.459 ден.
без ДДВ: 270 ден.
-31%
Revuele сет со арганово масло Revuele сет со арганово масло
За интезивна регенерација на клетките Комплет производи за регенерација на клетките збогатен со м..
319 ден.459 ден.
без ДДВ: 270 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341