Акција
-60%

Распродадено

Acnemy Zitless patches with microdarts 10x0,65mg Acnemy Zitless patches with microdarts 10x0,65mg
558 ден.1.395 ден.
-60%

Распродадено

NovaClear Atopis Ultra Body Moisturizer 200ml
172 ден.429 ден.
Избрани производи
Најново

Распродадено

NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML
385 ден.

Распродадено

Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml
655 ден.

Распродадено

Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets
1.190 ден.

Распродадено

Miss SO…? Sweet Dreams Perfume Mist
429 ден.

Распродадено

So Smooch Hot Pink EDP 30ml
597 ден.

Распродадено

My Looks By Wolfgang Joop Red Man EDP 50ml
1.389 ден.
118 ден.296 ден.

torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341