Акција
-60%

Распродадено

REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml
118 ден.295 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE RETINOL FORTE Hands & Nails Repairing Cream 100 ml
76 ден.189 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml
117 ден.293 ден.
-60%

Распродадено

New Way Complex Lifting Anti-Ageing Serum Peptides 35ml
Врз основа на 1 оценки.
114 ден.284 ден.
-60%

Распродадено

D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml
119 ден.297 ден.
-60%

Распродадено

New Way Face Smoothing Serum Retinol 35ml
114 ден.284 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE White face mask collagen express 80ml REVUELE White face mask collagen express 80ml
112 ден.279 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE PANTHENOL FOAM - ПЕНА СО ПАНТЕНОЛ 150ml
160 ден.399 ден.
-50%

Распродадено

PRO:VOKE  Touch Of Silver  Toning Treatment Mask
239 ден.479 ден.
Избрани производи
Најново

Распродадено

Aqua Spray Revitalising 200ml - OUTLET
149 ден.

Распродадено

Revox Plex Рутина за коса
1.642 ден.

Распродадено

Revuele Retinol Moisturizer SPF30 40ml
398 ден.

Распродадено

REVOX Anti Cellulite Oil 75ml - OUTLET
182 ден.

Распродадено

JUST Caffeine 5% 30ml - OUTLET
275 ден.

Распродадено

JUST Skin Therapy Oil 75ml - OUTLET
182 ден.

Распродадено

HADA LABO HYALURONIC BODY MIST 200ml
379 ден.

Распродадено

NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML
385 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE CLAY MASK WITH BAMBOO CHARCOAL & ZINC 80ml REVUELE CLAY MASK WITH BAMBOO CHARCOAL & ZINC 80ml
110 ден.275 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml
110 ден.275 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL SCRUB 150ml REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL SCRUB 150ml
114 ден.285 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml
114 ден.285 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml
118 ден.295 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml
118 ден.295 ден.
-40%

Распродадено

NIKE WOMAN SPARKLING DAY BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml NIKE WOMAN SPARKLING DAY BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
231 ден.385 ден.
-40%

Распродадено

NIKE WOMAN - THE PERFUME BODY FRAGRANCE - 75ml NIKE WOMAN - THE PERFUME BODY FRAGRANCE - 75ml
231 ден.385 ден.
-40%

Распродадено

NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
231 ден.385 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml
117 ден.293 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml
117 ден.293 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml
117 ден.293 ден.

Распродадено

Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml Aoura PARADISE BLISS BODY MIST 220ml
655 ден.
-50%

Распродадено

Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets
595 ден.1.190 ден.
-60%

Распродадено

REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS 50ml
158 ден.395 ден.

Распродадено

REVOX Multi Peptides for Hair 30ml REVOX Multi Peptides for Hair 30ml
379 ден.

Распродадено

JUST Resveratrol + Ferulic Acid 30ml JUST Resveratrol + Ferulic Acid 30ml
379 ден.

Распродадено

Miss SO…? Sweet Dreams Perfume Mist
429 ден.

Распродадено

JUST GLYCOLIC ACID 7%  300ml
426 ден.

torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341