OUTLET

OUTLET

Зошто Outlet?

Outlet е простор каде ќе можете да ги најдете вашите омилени производи за нега на кожа, на специјална продажба, по супер намалени цени. 

Производите се со оштетена амбалажа и иако не можете да ги подарите, заслужуваат да се дел од вашата дневна рутина.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
MICELLAR GEL-Make up remover and Washing Gel 150ml - OUTLET
МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ - со нежна текстура за длабинско чистење на лицето и интензивно освежување и навлажнув..
159 ден.199 ден.
без ДДВ: 135 ден.
JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Fluid 30ml - OUTLET
ФЛУИД ЗА НЕГА НА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ТЕМНИТЕ КРУГОВИ ОКОЛУ ОЧИТЕ Интензивен хидр..
158 ден.
без ДДВ: 134 ден.
JUST Skin Therapy Oil 75ml - OUTLET
JUST REVOX SKIN THERAPY OIL МАСЛО ЗА СПЕЦИЈАЛЕН ТРЕТМАН НА КОЖАТА. Помага да се намали видливос..
182 ден.
без ДДВ: 154 ден.
SPIDERMAN EDT -"СПАЈДЕРМЕН" ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА МОМЧИЊА 30ML - OUTLET (Без кутија)
Суперхеројски мирис што ќе го сакаат сите момчиња. Создаден врз основа на најпознатиот пајак херој в..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
JUST SQUALANE 30ml - OUTLET
Just Squalane 30мл Прихранувачко масло Серум базиран на сквален за хидратација на кожата на ..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
-60%
(Outlet) Kiwi Age-Defying Face Wash 250ml
Гел за миење на лицето, за зрела кожа. Нежно ја чисти кожата, не ја суши, а комбинацијата од  к..
118 ден.296 ден.
без ДДВ: 100 ден.
-60%
(Outlet) Watermelon Moisturizing Face Wash 250ml
Гел за миење лице за сите типови кожа. Нежно ја чисти кожата, ја освежува и не ја суши, а комбинациј..
118 ден.296 ден.
без ДДВ: 100 ден.
-60%
(Outlet) Watermelon Moisturizing Hydro Jelly 100ml
Лесен желаст хидратор за сите типови кожа, со екстракти од лубеница и хијалуронска киселина за инста..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
(Outlet) Revuele Hydrophilic Purifying Cleanser 150ml
Нежна гел-пена за чистење на мрсна & проблематична кожа со цитрусни екстракти од грејпфрут и мед..
107 ден.269 ден.
без ДДВ: 91 ден.
-70%
Body Jelly With Mango Extract 400ml (*Оштетена етикета)
JELLY NOURISHING BODY JELLY with MANGO extract  МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело...
110 ден.366 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-70%
Revuele Body Jelly With Watermelon Extract 400ml (*Оштетена етикета)
JELLY MOISTURISING BODY JELLY with WATERMELON extract  МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на..
110 ден.366 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Врз основа на 2 оценки.

Распродадено

-60%

Распродадено

(Outlet) Vegan & Balance Cleansing Scrub with Cotton & Monoi Extract  240ml
Пилинг за тело на СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА кожа. Ексфолијација на мртвите клетки, длабинско прихран..
159 ден.399 ден.
без ДДВ: 135 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

(Outlet) Collagen Expert Face Day Cream - Multi-Intensive With Lifting Effect-Instant Radiance 50 ml
РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ за ДЕН со колаген, шеа путер и COVA B Trox Complex. Инстантно ја подобрув..
109 ден.273 ден.
без ДДВ: 92 ден.
-30%
Hada Labo White Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream 15ml (*Оштетено пакување) Hada Labo White Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream 15ml (*Оштетено пакување)
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
685 ден.979 ден.
без ДДВ: 581 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

(Outlet) New Way Face Smoothing Serum Retinol 35ml
Со витамин ПП и Fision Complex за лесно осветлување на пегите, хидратација, прихранување, корек..
113 ден.284 ден.
без ДДВ: 96 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

(Outlet) REVUELE VITANORM C+ENERGY Delicate Peeling-Gommage for face 80ml
REVUELE VITANORM C Пилирање на лицето - Активирање на енергијата на клетките 3 во 1- пилинг,ексфо..
95 ден.239 ден.
без ДДВ: 81 ден.
-60%
(Outlet) REVUELE PANTHENOL FOAM - ПЕНА СО ПАНТЕНОЛ 150ml
Пена со ПАНТЕНОЛ против сите видови изгореници,збогатен со вит.А,Е,Ф,екстракти од алое вера и бизбол..
160 ден.399 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-60%
(Outlet) REVUELE NO PROBLEM Washing Gel with Tea Tree Oil 200ml
Гел со екстракти од чајно дрво за миење лице со акни и митесери Видливи Ефекти уште после пр..
127 ден.319 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341