HADA LABO

HADA LABO
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hada Labo Tokyo - Glow Skin - Multi-Revitalizer Hydrogel Day & Night - 50ml
HADA LABO TOKYO GLOW Ревитализирачки хидрогел со лесна конзистентност на гел, го комбинира совршенио..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Hada Labo Tokyo - Glow Skin - Mega Illuminating Moisturizer Cream Day and Night - 50ml
Богат е со: високо концентрирана микро и макро хијалуронска киселина, транексаминска киселина и глиц..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Hada Labo Tokyo - Glow Skin Lotion - Hydrator - 150ml
Лесен, воденест лосион за интензивна длабинска хидратација на клетките на кожата. Содржи нано & ..
1.489 ден.
без ДДВ: 1.262 ден.
-20%
Hada Labo Sun face cream - light hydrator SPF 30 50ml
Лесен хидратантен крем за лице со висок фактор на заштита SPF 30, кој гарантира заштита од..
700 ден.875 ден.
без ДДВ: 593 ден.
-60%
HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS  5 ком  /  1 пакување   HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS  5 ком  /  1 пакување
HADA LABO TOKYO LIFT LINE VITAMIN C SHEET MASKS - REVITALIZING & GLOW A..
454 ден.1.135 ден.
без ДДВ: 385 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Lift-Anti-Wrinkle Cream-Extreme Rebuilder-Day & Night-No-Wrinkles 50ml
Оригинална мешавина од 4 типа хијалуронска киселина вклучувајќи ја и најсовремената 3Д ХИЈАЛУРОНСКА ..
1.225 ден.
без ДДВ: 1.038 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo 3d-Lifting Serum-Intensive Sкin Age Repair 50ml
Серум – подлога кој ги поддржува процесите на обновување на кожата и помага да се врати младешк..
1.169 ден.
без ДДВ: 991 ден.
Hada Labo Lift-No-Wrinkles Lotion-Super 3d Hydrator 150ml
Моќен anti-age лосион со лифт ефект со 4 типа на хидратантна хијалуронска киселина. Изобилството на ..
1.345 ден.
без ДДВ: 1.140 ден.
Hada Labo Sun Body Lotion Super Moisturizer SPF 50 200ml
Водоотпорен, отпорен на песок, лесен, брзо апсорбирачки, хидратантен лосион за тело со висок фактор ..
1.045 ден.
без ДДВ: 886 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Sun Face Cream Light Hydrator SPF 50 50ml
Лесен хидратантен крем за лице со висок фактор на заштита SPF 50  кој гарантира зашти..
875 ден.
без ДДВ: 742 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Hyaluronic Body Mist 200ml Hada Labo Hyaluronic Body Mist 200ml
HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE- Лесен спреј, без мир..
1.085 ден.
без ДДВ: 919 ден.
Hada Labo Anti-Aging Super Hydrator with Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol 150ml
HADA LABO- RED-LOTION-Anti-Aging- Super Hydrator-Super Hyaluronic Acid + Collagen &..
1.229 ден.
без ДДВ: 1.042 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Premium Express Glow & Anti-Stress Jelly Sheet Mask 23ml
Нежна, лист маска натопена во цело шише од јапонската луксузна хидратантна супстанца, со&n..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Premium Extreme Skin Regenerator 5 X Ha Night Super Cream 5 Types Of Hyaluronic Acid 50ml
Интензивен, регенерирачки ноќен крем- комбинација од 5 типа хијалуронска киселина + врвна хијал..
1.288 ден.
без ДДВ: 1.092 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Premium Ultra Firming Booster 5 X Ha Day Cream In Milk 50ml
ДНЕВЕН хидратантен и затегнувачки крем за лице со млечна текстура. Ултра богата алфа гел формул..
1.288 ден.
без ДДВ: 1.092 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Premium Lotion Intense 7xHa Super Deep Hydrator 150ml
Моќен хидратантен лосион, без мирис со 7 типа хијалуронска киселина и уреа кои инстантно продир..
1.229 ден.
без ДДВ: 1.042 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Anti-Aging Oval V-Lift Day&Night Hydro Cream 50ml Hada Labo Anti-Aging Oval V-Lift Day&Night Hydro Cream 50ml
Најнов јапонски крем, со уникатна гел-текстура Основата е комбинација од 4 типа хијалуронска киселин..
1.339 ден.
без ДДВ: 1.135 ден.
Hada Labo Gentle Hydrating Cleanser 150ml
Нежeн, кремасто-пенлив, хидратантен чистaч за сите типови кожа, добиен од природни аминокиселини. Ја..
920 ден.
без ДДВ: 780 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Red Anti-Aging Sheet Mask Sachet 23ml
Лист маска со СУПЕР Хијалуронска киселина која го спречува стареењето на кожата. Идеална маска за зр..
197 ден.
без ДДВ: 167 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo White Moisturizing Sheet Mask Sachet 20ml
Хидратантна лист маска за лице со СУПЕР Хијалуронска киселина. Совршената комбинација од 3 типа на х..
197 ден.
без ДДВ: 167 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Red Deep Wrinkle Corrector Eye & Mouth Cream 15ml Hada Labo Red Deep Wrinkle Corrector Eye & Mouth Cream 15ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
1.168 ден.
без ДДВ: 990 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Red Anti-Aging Wrinkle Reducer – Day Cream 50ml Hada Labo Red Anti-Aging Wrinkle Reducer – Day Cream 50ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
1.252 ден.
без ДДВ: 1.061 ден.
-30%
Hada Labo White Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream 15ml (*Оштетено пакување) Hada Labo White Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream 15ml (*Оштетено пакување)
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
685 ден.979 ден.
без ДДВ: 581 ден.

Распродадено

Распродадено

Hada Labo White Absolute Smoothing & Moisturising Day&Night Cream 50ml Hada Labo White Absolute Smoothing & Moisturising Day&Night Cream 50ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
1.244 ден.
без ДДВ: 1.054 ден.
Hada Labo White Lotion No.1-Super Hydrator 150ml Hada Labo White Lotion No.1-Super Hydrator 150ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
1.147 ден.
без ДДВ: 972 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341