SO...?

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

So…? Unique Berry Bliss Body Mist 150ml So…? Unique Berry Bliss Body Mist 150ml
Уникатен овошно цветен мирис за тело со долготрајни ефекти-слоевити мирисни ноти на црвени бобинки +..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Romantic Bloom Body Mist 150ml So…? Unique Romantic Bloom Body Mist 150ml
Уникатен мирис-комбинација од пупки од рози + црвени бобинки    ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Marine Body Mist 150ml So…? Unique Marine Body Mist 150ml
Уникатна мирисна нота- цветна нота + морска свежина  ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Sweet Amber Body Mist 150ml So…? Unique Sweet Amber Body Mist 150ml
Ароматичен и привлечен мирис со слатки ноти од карамела и ванила + цвет од портокал и кедрово дрво. ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

So…? Unique Truffle Cream Body Mist 150ml So…? Unique Truffle Cream Body Mist 150ml
Ги исполнува вашите сетила со вкусниот мирис на кремот од тартуфи, елегантно измешан со мирисот коко..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Vanilla Candy Body Mist 150ml So…? Unique Vanilla Candy Body Mist 150ml
Уникатен сладок мирис за тело со долготрајни ефекти- слоевити мирисни ноти: ванила + слатки бонбони ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
So…? Unique Fresh Zest Body Mist 150ml So…? Unique Fresh Zest Body Mist 150ml
Свеж мирис на лимон и бамбус кој ќе ги освои и најпребирливите.  ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml
Изобилство од хранливо масло од семе од коноп+ масло од сладок бадем за ширење на љубовта во текот н..
409 ден.
без ДДВ: 347 ден.

Распродадено

Распродадено

Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml
Длабоко хранлив и разгалувачки путер за тело, надополнет со масло од арган и арома на ванила ко..
409 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g
Дали сте подготвени за она слатко чувство на мазна кожа? Oh My Scrub! е хранлив пилинг за..
409 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Sorry Not Sorry Ready, Steady, Scrub Body Buffer 450g Sorry Not Sorry Ready, Steady, Scrub Body Buffer 450g
Дали сте подготвени за она слатко чувство на мазна кожа? Супер мека кожа со здрав сјај, а интензивни..
409 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Sorry Not Sorry Moo’d Bath Milk 500ml Sorry Not Sorry Moo’d Bath Milk 500ml
Млеко за туширање со брзи освежителни ефекти, заради големото количество екстракти од праска..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Sorry Not Sorry Milky Way Bae Bath Milk 500ml Sorry Not Sorry Milky Way Bae Bath Milk 500ml
Млеко за туширање за мазна, негувана и сјајна кожа и целодневен пријатен, свеж мирис на крастав..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

Распродадено

Распродадено

Sorry Not Sorry Milk Vibes Bath Milk 500ml Sorry Not Sorry Milk Vibes Bath Milk 500ml
Утрото е време за добри вибрации и да се препуштите на секојдневните обрвски. Започнете го денот со ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

Распродадено

Распродадено

Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml
Млеко за туширање релаксација и прихранување на кожата со масло од сладок бадем и слатката ванила. ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Sweet Dreams Perfume Mist
 Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Endless Passion EAU Fraiche 50ml
Парфимирана спреј-освежителна вода со пријатен мирис. ..
695 ден.
без ДДВ: 589 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Love Potion EAU Fraiche 50ml
Дозволете си да бидете маѓепсани од Miss SO...?Love Potion Eau Fraiche 50ml. Неоправданите ноти на м..
695 ден.
без ДДВ: 589 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Midnight Magic EAU Fraiche 50ml
Дозволете си да бидете шармирани со Мiss So...? Midnight Magic Eau Fraiche 50ml. Започнете го денот ..
695 ден.
без ДДВ: 589 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss SO…? Secret Crush EAU Fraiche 50ml
Прегрнете ги вашите чувства со полиња со божур и цветови од цреша, пред да бидете обвиткани во овошн..
695 ден.
без ДДВ: 589 ден.

Распродадено

Распродадено

So Smooch Vixen EDP 30ml
Ослободете ја вашата внатрешна бомба и прегрнете ја страста со доминантните ноти на црна рибизла, ѓу..
597 ден.
без ДДВ: 506 ден.
So Smooch Nude EDP 30ml
Прифатете го овој божествен и нежен мирис. Препуштете се на миксот од мириси од црвена пиперка и ком..
597 ден.
без ДДВ: 506 ден.

Распродадено

Распродадено

So Smooch Hot Pink EDP 30ml
Жешкo розово- инспириран од заводлива, шармантна и неосвојива жена која е и спонтана и смела истовре..
597 ден.
без ДДВ: 506 ден.

Распродадено

Распродадено

So Smooch Cupid EDP 30ml
Љубовта е во воздухот со парфемот Купидон.Нека вашето срце се вивне со совршената комбинација од нот..
597 ден.
без ДДВ: 506 ден.
SO….? VIBIN Chillin 140ml
Спреј-мист за тело со долготраен мирис Таа е девојката која ужива во својата младост!  Со..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.
SO….? VIBIN Not Today 140ml
Спреј - мист за тело со долготраен мирис Таа е девојката со високи стандарди!    &..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

SO….? VIBIN Baby Girl 140ml
Спреј-мист за тело со долготраен мирис Таа е “IT” девојка! Пријатна, симпатична, полна со самодов..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

GLOW BY SO….? Shimmer Mist Cosmic Queen
Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготраен мирис - 140 мл Совршена комбинација на мирисни ..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

GLOW BY SO….? Shimmer Mist Bronze Babe
Мирисен светкав спреј- мист за тело со долготрајни ефекти - 140 мл Мирисот се отвора со ноти на а..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Fruity, Citrus, Vanilla, Musky, Woody..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Musky, Woody, Floral, Fruity, Sweet ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

Miss So…? Secret Crush Perfume Mist 140ml
Заљубете се во Miss So…? Secret Crush Perfume Mist. Прегрнете ги вашите чувства со полиња со бо..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341