ПАРФЕМИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NIKE MAN ULTRA GREEN EDT NATURAL SPRAY 30ml
Мирисен тренд: Ориентално шумски ОСНОВНИ НОТИ: ванила, сандаловина, пачули и мошус СРЕДНИ НОТИ..
498 ден.
без ДДВ: 422 ден.
NIKE MAN ULTRA GREEN EDT NATURAL SPRAY 100ml
Мирисен тренд: Ориентално шумски ОСНОВНИ НОТИ: ванила, сандаловина, пачули и мошус СРЕДНИ НОТИ..
789 ден.
без ДДВ: 669 ден.
NIKE MAN ULTRA BLUE EDT NATURAL SPRAY 30ml
Мирисен тренд: Ориентално цветно. ОСНОВНИ НОТИ: морска сол, мов и амбер. СРЕДНИ НОТИ: ананас, ..
498 ден.
без ДДВ: 422 ден.
NIKE MAN ULTRA BLUE EDT NATURAL SPRAY 100ml NIKE MAN ULTRA BLUE EDT NATURAL SPRAY 100ml
Мирисен тренд: Ориентално цветно. ОСНОВНИ НОТИ: морска сол, мов и амбер. СРЕДНИ НОТИ: ананас, ..
789 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Silver Shimmering Body Mist
Спреј за тело со СРЕБРЕН одсјај. Збогатен со краставица и кокосов екстракт, ја хидрат..
329 ден.
без ДДВ: 279 ден.

Распродадено

Распродадено

Gold Shimmering Body Mist
Спреј за тело со ЗЛАТЕН одсјај. Збогатен со нони и кокосов екстракт, ја хидратира кожата и ја прекри..
329 ден.
без ДДВ: 279 ден.
Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml Miss So…? Starlet Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Fruity, Citrus, Vanilla, Musky, Woody..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml
Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Musky, Woody, Floral, Fruity, Sweet ..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Miss So…? Secret Crush Perfume Mist 140ml
 Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Musky, Woody, Floral, Fruity, S..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
КОЛАГЕН + ВИТАМИН Ц
Ефекти на Колагенот врз здравјето на зглобовите Придобивки од Колаген кои придонесуваат за здрави..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341