BIG SALE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
APOTHECARY Cleansing Oil + Hydro Jelly Papaya
Сетот се состои од серум од мешавина од масла како гроздови семки, маслинка, здравец и вит Е,&n..
327 ден.
без ДДВ: 277 ден.

Распродадено

Распродадено

Hemp me! Facial Cream + CYS REGENINE
Сетот се состои од крем за лице со ладно цедено масло од коноп за виталност на кожата на л..
323 ден.
без ДДВ: 274 ден.

Распродадено

Распродадено

Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Expert+ energy serum
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
297 ден.
без ДДВ: 252 ден.
APOTHECARY Beauty Sleep Potion + Liquid eye patches Watermelon
Прихранувачки серум кој интензивно делува за време на спиење, збогатен со масла од арган, авока..
398 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Hydra Therapy маска за лице + APOTHECARY Soothing Elixir
Сетот се состои од маска за лице која ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира ч..
332 ден.
без ДДВ: 281 ден.

Распродадено

Распродадено

Пилинг за лице со Tea Tree + Moisturizing Hydro Jelly Watermelon
Сетот се состои од пилинг за лице збогатен со екстракти од чајно дрво за длабинско чистење..
292 ден.
без ДДВ: 247 ден.
Soft Cleansing Foam Cucumber + Lactic Acid
Сетот се состои од нежна пена за чистење на лицето со екстракт од краставица 150ml и серум со м..
404 ден.
без ДДВ: 343 ден.

Распродадено

Распродадено

Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Пептиден серум
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Серум со масло од моринга
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 27 + Течни кристали со бабасу масло
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со бабасу масло и масло од ..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 39 + Течни кристали со бабасу масло
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со бабасу масло и масло од ..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 36 + Течни кристали со бабасу масло
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со бабасу масло и масл..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 27 + Течни кристали со макадамија и авокадо
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со макадамија и авокадо мас..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 39 + Течни кристали со макадамија и авокадо
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со макадамија и авокадо мас..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Venita Trendy Cream Pastel 36 + Течни кристали со макадамија и авокадо
Сетот се состои од полутрајна крем боја за коса + течни кристали за коса со макадамија и авокад..
242 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Розева подмалдувачка маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Сина био-регулациска маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Црна регенеративна маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, ..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Rose Water + Розева подмалдувачка маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице со екстракт од вештерска леска за ревитализација и тонизирање на ли..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Rose Water + Сина био-регулациска маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице со екстракт од вештерска леска за ревитализација и тонизирање на ли..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Rose Water + Црна регенеративна маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице со екстракт од вештерска леска за ревитализација и тонизирање на ли..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Coconut Water + Розева подмалдувачка маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за дехидрирана кожа со екстракт од вештерска леска за чистење и тон..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Coconut Water + Сина био-регулациска маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за дехидрирана кожа со екстракт од вештерска леска за чистење и тон..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.
Face Toner with Witch Hazel and Coconut Water + Црна регенеративна маска со светки
Сетот се состои од тонер за лице за дехидрирана кожа со екстракт од вештерска леска за чистење ..
304 ден.
без ДДВ: 258 ден.

Распродадено

Распродадено

Течен сапун со лаванда + Крем за раце со камилица
Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од лаванда за силно антибактериско дејство 400..
143 ден.
без ДДВ: 121 ден.

Распродадено

Распродадено

Течен сапун со лаванда + Крем за раце со Centella asiatica
Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од лаванда за силно антибактериско дејство 400..
143 ден.
без ДДВ: 121 ден.

Распродадено

Распродадено

Течен сапун со Tea Tree + Крем за раце со камилица
Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од чајно дрво за силно антибактериско дејство ..
143 ден.
без ДДВ: 121 ден.

Распродадено

Распродадено

Течен сапун со Tea Tree + Крем за раце со Centella asiatica
Сетот се состои од течен сапун за миење раце со масло од чајно дрво за силно антибактериско дејство ..
143 ден.
без ДДВ: 121 ден.

Распродадено

Распродадено

Silver Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Candy
Сетот се состои од хидро желе за тело со сребрен отсјај и спреј за тело со мирис на ванила..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Silver Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Lychee
Сетот се состои од хидро желе за тело со сребрен отсјај и спреј за тело со мирис на мошус ..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Silver Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Peony
Сетот се состои од хидро желе за тело со сребрен отсјај и спреј за тело со цитрусни ноти, фрези..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Silver Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Vanilla
Сетот се состои од хидро желе за тело со сребрен отсјај и спреј за тело со кремасти ноти од ванила. ..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Gold Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Vanilla
Сетот се состои од хидро желе за тело со златен одсјај и спреј за тело со кремасти ноти од ванила. ..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Gold Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Peony
Сетот се состои од хидро желе за тело со златен одсјај и спреј за тело со цитрусни ноти, фрезија, ја..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Gold Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Lychee
Сетот се состои од хидро желе за тело со златен одсјај и спреј за тело со мирис на мошус и вани..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.

Распродадено

Распродадено

Gold Shimmering Body Jelly + ESCENTUALS Body Mist Candy
Сетот се состои од хидро желе за тело со златен одсјај и спреј за тело со мирис на ванила и чок..
506 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Soft Cleansing Foam Camomile + APOTHECARY Soothing Elixir
Сетот се состои од нежна пена за чистење на лицето со екстракт од камилица и масло за смирување, заш..
483 ден.
без ДДВ: 409 ден.
Soft Cleansing Foam Camomile + APOTHECARY Cleansing oil
Сетот се состои од нежна пена за чистење на лицето со екстракт од камилица и масло за чистење, реген..
483 ден.
без ДДВ: 409 ден.
Soft Cleansing Foam Cucumber + APOTHECARY Soothing Elixir
Сетот се состои од нежна пена за чистење на лицето со екстракт од краставица и масло за смирување, з..
483 ден.
без ДДВ: 409 ден.
Soft Cleansing Foam Cucumber + APOTHECARY Cleansing oil
Сетот се состои од нежна пена за чистење на лицето со екстракт од краставица и масло за чистење, рег..
483 ден.
без ДДВ: 409 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341