ПОСЕБНА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Сет за посебна нега на лице - JUST Collagen Amino Acids + HA + JUST Rose Water Avocado Oil Eye + Face Toner Witch Hazel Extract
Сет за посебна нега на лице. Комбинацијата од три производа ја намалува видливоста на тенките м..
660 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 559 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341