ESCENTUALS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ESCENTUALS VANILLA Body Mist - 125ml ESCENTUALS VANILLA Body Mist - 125ml
Шишенце полно со кремасти ноти од ванила. Овошниот аспект доаѓа од мирисот на праска и слива, додека..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml
Прекрасно мек и нежен мирис. Започнува со лесни цитрусни ноти, фрезија и јасмин пред да го открие бо..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml
Мирисна нота инспирирана од бонбони. Започнува со ноти на малина, праска и зашеќерени јаболка. ..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
ESCENTUALS LYCHEE Body Mist - 125ml ESCENTUALS LYCHEE Body Mist - 125ml
Грст од свежи овошни ноти. Започнува со остри ноти на бергамот и меки водени акорди. Во средните нот..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341