Информации за испорака

Лесно и едноставно. Одберете ги Вашите омилени производи, оставете ги Вашите податоци (име, презиме, контакт и локација) и на Вашиот е-маил ќе Ви стигне потврда за Вашата нарачка со листата на производи што сте ги избрале. По прием на порачката, истата ќе ја добиете за 3 работни дена.

Испорака низ цела Македонија, цена за испорака 100 мкд.

За износ над 999 мкд испораката е бесплатна!

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341