Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-38%
 CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM
Серум со масло од моринга, кое помага да се намали изразеноста на брчките, да се успори процесот на ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-18%
ACNEMY POSTZIT ZIT MARK SOLUTION Serum Corrector OIL FREE, NON COMODOGENIC ACNEMY POSTZIT ZIT MARK SOLUTION Serum Corrector OIL FREE, NON COMODOGENIC
ACNEMY POSTZIT-ZIT MARK SOLUTION-30 ml-SERUM CORRECTOR- OIL FREE, NON COMODENIC -  Серум-корект..
730 ден.895 ден.
без ДДВ: 619 ден.
-18%
ACNEMY ZITCONTROL Treatment for acne prone skin OIL FREE, NON COMEDOGENIC-3 in 1 40ml ACNEMY ZITCONTROL Treatment for acne prone skin OIL FREE, NON COMEDOGENIC-3 in 1 40ml
ACNEMY- ZITCONTROL-3 IN 1- Treatment – OIL FREE, NON COMODENIC – 3 во 1- Третман за кожа склона на а..
730 ден.895 ден.
без ДДВ: 619 ден.
-22%
ACNEMY ZITLESS patches with microdarts for early stage pimples ACNEMY ZITLESS patches with microdarts for early stage pimples
ACNEMY- ZITLESS-иновативни лепенки со микро-честички за третман на мозолчиња во рана фаза - 10 х0,65..
1.095 ден.1.395 ден.
без ДДВ: 928 ден.
-42%
ARGAN OIL 100% PURE
100% чисто, органско, арганово масло од Мароко, за ексклузивна нега на: кожа, коса, нокти и усни - 5..
513 ден.890 ден.
без ДДВ: 435 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-47%
BI-PHASE MICELLAR WATER with ARGAN OIL MAKE UP REMOVER 300ml
Дво-фазна мицеларна вода со арганово масло за отстранување шминка од: лице, очи и усни. Чисти и смир..
199 ден.379 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-46%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml
Хидро-балансирачки својства за длабинско читење на кожата, успешно отстанување на шминка и сите оста..
129 ден.239 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-46%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml
Совршен крем за НОЌ за возраст кога ќе се појават првите мимични бори.  3 типа хијалуронска кис..
159 ден.295 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-46%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15 Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15
Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дав..
159 ден.295 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-60%
CLAY RED FACE MASK CLAY RED FACE MASK
Моќна антиоксидативна маска за брза регенерација на клетките како и силно антисептичко дејство.Невер..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-20%
COSMETIC COCONUT BUTTER 100% PURE
Козметички 100% природен, рафиниран путер од кокос, за сите типови кожа. Природен фактор за заштита ..
206 ден.258 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-38%
CYS EXFOLIATORS: ASCORBIC ACID-Peeling Solution-ПИЛИНГ за сите типови кожа CYS EXFOLIATORS: ASCORBIC ACID-Peeling Solution-ПИЛИНГ за сите типови кожа
Аскорбинска киселина-Витамин Ц моќен антиоксиданс и најприроден ексфолијант кој нежно ги отстранува ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.

Распродадено

-38%

Распродадено

CYS EXFOLIATORS: GLYCOLIC ACID-Peeling Solution-ПИЛИНИГ ЗА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ CYS EXFOLIATORS: GLYCOLIC ACID-Peeling Solution-ПИЛИНИГ ЗА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ
Најчесто користена алфа-хидрокси киселина (AHA), со најмали молекули за брзо пенетрирање и брза ексф..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА
 За интензивно чистење на површината на кожата. Го подобрува хидратантното ниво и го одржува хи..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS EXFOLIATORS: REGENINE-Peeling-solution-ПИЛИНГ ЗА СУВА И ЗРЕЛА КОЖА CYS EXFOLIATORS: REGENINE-Peeling-solution-ПИЛИНГ ЗА СУВА И ЗРЕЛА КОЖА
Mикс од природни екстракти и млечни АХА киселини, за нежна ексфолијација, но и прихранување на кожат..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA- Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA- Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА
Centella Asiatica позната и како Тигарска трева изобилува со флавоноиди, аминокиселини и растит..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.

Распродадено

-38%

Распродадено

CYS HYDRATORS: HYALURONIC ACIDS- Moisturising Cream-ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА CYS HYDRATORS: HYALURONIC ACIDS- Moisturising Cream-ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
Хидратација и ревитализација,успорување на процесот на стареење, измазнување на тенките фини линии, ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.

Распродадено

-38%

Распродадено

CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ
Круцијалната состојка  за хидратација. Ја привлекува водата и ја носи/задржува  директно в..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS HYDRATORS: SHEA EXTRACT- Moisturising Cream-ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ШЕА ЕКСТРАКТ CYS HYDRATORS: SHEA EXTRACT- Moisturising Cream-ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ШЕА ЕКСТРАКТ
Природен емолиант, богат со антиоксиданси, брзо ја омекнува и хидратира кожата, го одржува хидро-бал..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS NOURISHING OILS: ARGAN OIL – SERUM
Mароканско арган масло богато со омега масни киселини, витамин Е и линолеински киселини- комбинација..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM
Mоќен серум со масло од коноп. Изобилува со масни киселини, витамини А, Ц и Е кои ја прихрануваат и ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS NOURISHING OILS: MARULA OIL – SERUM
Лесно и брзо апсорбирачко масло од африканското овошно дрво марула, за брза хидратација, измазнување..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS RECONSTRUCTORS: ARGIRELINE Replenishing Serum CYS RECONSTRUCTORS: ARGIRELINE Replenishing Serum
Моќен хекса-пептид со ефекти слични на ботокс. Ја намалува видливоста и длабочината на брчките, особ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum
Липиди-масти кои формираат заштитен слој и превентивно делуваат, да спречат сушење на кожата, да ја ..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.

Распродадено

-38%

Распродадено

CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum
Познато е дека колагенот го успорува/одложува процесот на стареење така што има моќ да делува во епи..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-38%
CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum
Протеин кој ја одржува кожата затегната, еластична и мазна. Ја стимулира синтезата на колагенот со ш..
209 ден.339 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-50%
D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml
Маска за коса со бамбусов јаглен и масло од макадамија-за нега на сува, слаба и кршлива коса. Бамбус..
135 ден.269 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-48%
D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml
Маска за длабинско чистење и детоксикација на кожата на лицето, отстрнува митесери и спречува нивно ..
129 ден.249 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-60%
E.U.K.-Free Radicals Anti-Age Fight-ANTIOXIDANT
Успешен борец со слободните радикали од воздухот, со што спречува предвремено стареење на кожата. Го..
269 ден.674 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-39%
Eye Contour Elixir REVUELE Argan Oil Revitalizing 25ml
Еликсир за ревитализација на нежната кожа околу очите. Аргановото масло ги брише темните кругови око..
169 ден.279 ден.
без ДДВ: 143 ден.
-68%
Fancy Handy Cactus Facial Cream Fancy Handy Cactus Facial Cream
Крем за лице со екстракт од кактус. Кактусовиот екстракт има интензивна моќ да ја храни ко..
149 ден.468 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-60%
Fancy Handy Extra Nutritive Hair Mask Fancy Handy Extra Nutritive Hair Mask
Интензивен кондиционер маска со масло од макадамија, екс-тракти од киноа и монои орхидеја од Тахити...
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
Fancy Handy Face Moisturizing Stick Cream - Refreshing Fancy Handy Face Moisturizing Stick Cream - Refreshing
 Хидратантен освежувачки крем за лице во форма на СТИК-30 мл. ..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-60%
Fancy Handy Face Moisturizing Stick Cream-Anti-Pollution Fancy Handy Face Moisturizing Stick Cream-Anti-Pollution
Хидратантен, освежувачки крем за лице во фома на СТИК- Ја штити кожата од надворешни загадувачи -30м..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-60%
Fancy Handy Magic Multi-Tasker Coco + Charcoal
Исклучителен повеќе наменски производ со активен јаглен. Се користи како: маска ..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
Fancy Handy Magic Multi-tasker Coco + Lavender
Исклучителен повеќе наменски производ со лаванда масло. Се користи како: масло за масажа отстра..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
Fancy Handy Magic Multi-tasker Coco + Moringa
Исклучителен повеќе наменски производ со моринга масло.Се користи како: маска за коса..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
Fancy Handy Magic Multi-Tasker Coco Original
Исклучителен повеќе наменски производ со кокосово масло. Се користи како: маска за коса, отстра..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.

Распродадено

-68%

Распродадено

Fancy Handy Pineapple Facial Cream Fancy Handy Pineapple Facial Cream
Крем за лице, изработен  по најнова формула со природен екстракт од ананас, 0%&n..
149 ден.468 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-74%
Fancy Handy Rocket Face Serum
Серум за лице со рокула- помага во омекнувањето и освежувањето на кожата што овозможува долготрајна ..
129 ден.493 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-60%
Fancy Handy Silky Soft Hair Mask Fancy Handy Silky Soft Hair Mask
Интензивен кондиционер маска наменет за интензивна хидратација и ревитализирање на косата, лесно рас..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-70%
Fancy Handy Starfish Eye Contour Anti-Wrinkle & Moisturizer
Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,..
149 ден.489 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-70%
Fancy Handy Starfish Facial Serum Moisturizer
Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морс..
149 ден.489 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-57%
Fancy Handy Starfish Set Fancy Handy Starfish Set
Не очајувајте, ние имаме совршена понуда за вас за ова лето.  Ајде да надоместиме се она што ни..
417 ден.978 ден.
без ДДВ: 353 ден.
-70%
Fancy Handy Starfish Sleeping Cream Nutritive & Moisturizer
Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изобилу..
149 ден.489 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-60%
Fancy handy Total Repair Hair Mask Fancy handy Total Repair Hair Mask
Интензивен кондиционер маска со арганово масло засилено со авокадо масло, за сува, оштетна и хемиски..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-74%
Fancy Handy Water-Gel Charcoal Hair Serum
Серум за коса со иновативна формула, ја отплеткува косата и го апсорбира вишокот на маснотии од скал..
129 ден.493 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-30%
Gold Shimmering Body Jelly
Желе за тело со златен одсјај Хидро желе кое инстантно ќе ги освои вашите сетила со нежниот лук..
299 ден.429 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-23%
Gym Beauty Fresh & Glow Refreshing Face Mist
FRESH & GLOW- Refreshing face mist - Освежувачка магла за лице - совршена ..
605 ден.789 ден.
без ДДВ: 513 ден.
-25%
Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30
SUN BALM-Protecting Lip Balm SPF30- Заштитен мелем за усни со заштитен фактор SPF30..
290 ден.386 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-49%
Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml
Крем-серум за нега и прихранување на кожата на рацете, како и нега на ноктите. Особено се препорачув..
99 ден.196 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-39%
HYDRALIFT HYALURON Day Cream- Fluid 50ml
Лесна текстура, огромна кол. на комбинација од два типа хијалуронска киселина за интензивна длабинск..
149 ден.245 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-39%
HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml
Ефикасен гел на база на хијалуронска киселина, наменет за нега на чувствителната регија околу очите,..
155 ден.255 ден.
без ДДВ: 131 ден.
-48%
HYDRALIFT HYALURON Hands & Nails Nourishing Cream Instant Softening Effect
Активен хидратор на база на хијалуронска киселина, за интензивно прихранување, хидратирање и омекнув..
99 ден.189 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-40%
HYDRALIFT HYALURON Micellar Express Lotion Make-up Remover for eyes & lips 200ml
Освежувачка, нелеплива мицеларна вода за чистење на лицето и инстантно отстранување на шминка и сите..
165 ден.275 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-39%
HYDRALIFT HYALURON Night Cream- Fluid 50ml
Интензивен хидратантен крем на база на хијалуронска киселина за интензивно прихранување, хидратирање..
149 ден.245 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-30%
Just Revox Daily Routine сет за дневна препорачана рутина Just Revox Daily Routine сет за дневна препорачана рутина
Прв чекор – Утринска енергија Наутро, откако нежно ќе ја исчистите кожата и ќе ја исушите со тапк..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-38%
Moisturizing Day Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml
Крем за лице за ДЕН со АРГАНОВО МАСЛО за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за ..
165 ден.268 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-38%
Moisturizing Night Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml
Крем за лице за НОЌ со АРГАНОВО МАСЛО, за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за..
165 ден.268 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-20%
My Magic Shine 100% Природен активен јаглен од кокосови лушпи за избелување на забите
MY MAGIC SHINE-WHITENING TOOTH POWDER 30gr 100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВ..
316 ден.395 ден.
без ДДВ: 268 ден.
-62%
OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair
Oзонирано масло, од најквалитетно ладно цедено масло од семка од кајсија, кое со "озонска инјекција"..
339 ден.894 ден.
без ДДВ: 287 ден.
-59%
OZONATED VIRGIN OLIVE OIL-For skin- 50 ml
Oзонирано масло, од најквалитетно девствено ладно цедено маслиново масло, кое со "озонска инјекција"..
339 ден.830 ден.
без ДДВ: 287 ден.
-26%
PATTING SPLASH MASK-FRUIT COCTAIL- ANTI-POLLUTION
ТЕЧНА МАСКА СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ- наменета за ЕНЕРГИЈА И СЈАЈ  на уморна кожа без сјај. Овошните ..
219 ден.295 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-26%
PATTING SPLASH MASK-GREEN TEA- ANTI-POLLUTION
ТЕЧНА МАСКА СО ЗЕЛЕН ЧАЈ- наменета за СМИРУВАЊЕ на чувствителна кожа, уморна кожа без сјај, иритиран..
219 ден.295 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-26%
PATTING SPLASH MASK-HYALURONIC- ANTI-POLLUTION
ТЕЧНА МАСКА СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА- наменета за ПОДМЛАДУВАЊЕ И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА на зрела, како и умо..
219 ден.295 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-25%
PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover
МАСЛЕНО  МЛЕКО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА за длабинско и темелно чистење на лице, очи, врат и дек..
237 ден.317 ден.
без ДДВ: 201 ден.
-25%
PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL
ГЕЛ ПЕНА  ЕКСФОЛИЈАНТ за миење лице.Ги отстранува нечистотиите, вишокот маснотии, ги ослоб..
237 ден.317 ден.
без ДДВ: 201 ден.
-30%
REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml
СЕРУМ за минимизирање на растењето на несаканите влакненца. Иновативна формула со револуционерниот K..
293 ден.419 ден.
без ДДВ: 248 ден.
-27%
REVUELE WHITE CLAY SHOWER GEL – Освежувачки гел за туширање со бела глина (каолин) REVUELE WHITE CLAY SHOWER GEL – Освежувачки гел за туширање со бела глина (каолин)
Најмек тип на глина кој има силен детокс ефект и го прави овој гел соодветен за секојдневна употреба..
219 ден.298 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-68%
REVUELE ANTI-PERSPIRANT FOOT CREAM
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
89 ден.278 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-41%
REVUELE BIOACTIVE PEPTIDES & RETINOL Regenerating Night Cream 50ml
Ноќен крем за лице, врат и деколте- збогатен со пептиди и ретинол за интензивен ноќен длабински трет..
159 ден.269 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-41%
REVUELE BIOACTIVE PEPTIDES & RETINOL V-Shape Day Cream SPF15 50ml
Дневен крем збогатен со пептиди и ретинол за интензивна длабинска и стимулативна ак..
159 ден.269 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-23%
REVUELE BODY JELLY WITH ALOE VERA EXTRACT 400ml
JELLY SOOTHING BODY JELLY with ALOE VERY extract МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. ..
269 ден.348 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-23%
REVUELE BODY JELLY WITH MANGO EXTRACT 400ml
JELLY NOURISHING BODY JELLY with MANGO extract  МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело...
269 ден.348 ден.
без ДДВ: 228 ден.
-23%
REVUELE BODY JELLY WITH WATERMELON EXTRACT 400ml
JELLY MOISTURISING BODY JELLY with WATERMELON extract  МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на..
269 ден.348 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-42%
REVUELE FRESH NORMALISING FACE TONIC Deeply Moisturising 250ml
CLEANSES + MATTIFIES SKIN ТОНИК ЗА КОМБИНИРАНА & МРСНА КОЖА Длабинска хидратација, минимизи..
139 ден.239 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-35%
REVUELE Fruit Skin Care Strawberry and Star Fruits Body Shower 500ml
Гел за туширање со доминантна мирисна нота на јагода, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено ..
129 ден.199 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-35%
REVUELE Fruit Skin Care Sweet Berries Shower Gel 500 ml
Гел за туширање со планинска мирисна нота на слатки бобинки нежно ја чисти и разгалува кожата. Крема..
129 ден.199 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-35%
REVUELE Fruit Skin Care Sweet Lime and Ginger Shower Gel 500ml
Гел за туширање со прекрасна мирисна нота лимонета + ѓумбир, нежно ја чисти и освежува кожата. Крема..
129 ден.199 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-35%
REVUELE Fruit Skin Care Tiare Flower Petals Body Shower 500ml
Гел за туширање со доминантна цветна мирисна нота, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено и ј..
129 ден.199 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-46%
REVUELE GLITTER MASK GOLD DUST Sachets REVUELE GLITTER MASK GOLD DUST Sachets
    Пилинг маска со колаген промовира интензивно закрепнување на ослабените клетки и..
59 ден.109 ден.
без ДДВ: 50 ден.
-46%
REVUELE GLITTER MASK MARINE DUST Sachets REVUELE GLITTER MASK MARINE DUST Sachets
Сјајна маска со екстракт од алги и морска вода има изразен негувачки и навлажнувачки ефект. Активнит..
59 ден.109 ден.
без ДДВ: 50 ден.
-46%
REVUELE GLITTER MASK PINK DUST Sachets REVUELE GLITTER MASK PINK DUST Sachets
Пилинг маска со овошни АХА киселини и Q10 промовира интензивно обновување на клетките на кожата и ја..
59 ден.109 ден.
без ДДВ: 50 ден.
-46%
REVUELE GLITTER MASK Purple Dust Sachets REVUELE GLITTER MASK Purple Dust Sachets
Пилинг маската со екстракт од корнфлауер има изразен негувачки и навлажнувачки ефект. Активните комп..
59 ден.109 ден.
без ДДВ: 50 ден.
-27%
REVUELE GREEN CLAY SHOWER GEL- Потхранувачки гел за туширање со зелена глина REVUELE GREEN CLAY SHOWER GEL- Потхранувачки гел за туширање со зелена глина
Возбудете ги вашите сетила и разбудете ја кожата !!! Гел за туширање Green Clay длабоко ја чисти,..
219 ден.298 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-50%
REVUELE HAND CREAM Advanced Care 100ml
Оваа крема содржи екстракт од центела кој ја стимулира обновата и ги ублажува иритациите  ..
79 ден.159 ден.
без ДДВ: 67 ден.
-50%
REVUELE HAND CREAM Intense Relief 100ml
Со нежна текстура и екстракт од камилица за смирување на чувствителната кожа. Обезбедува оптималн..
79 ден.159 ден.
без ДДВ: 67 ден.
-50%
REVUELE HAND CREAM S.O.S. Repair 100ml
За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Пантенол ја подобрува хидратаци..
79 ден.159 ден.
без ДДВ: 67 ден.
-60%
REVUELE hand gel Advanced 100ml REVUELE hand gel Advanced 100ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рац..
99 ден.249 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-60%
REVUELE hand gel Advanced Tea Tree 100 ml REVUELE hand gel Advanced Tea Tree 100 ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED TEA TREE гел кој се користи како додаток во одржувањето хиг..
99 ден.249 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-31%
Revuele Hydralift Hyaluron №1 сет Revuele Hydralift Hyaluron №1 сет
Eфективно ги полни борите одвнатре кон надвор, а видливо ги ублажува дури и најдлабоките Истражув..
319 ден.459 ден.
без ДДВ: 270 ден.
-65%
REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Hair Mask 500ml
МАСКА ЗА НЕГА НА ПРИРОДНО РУСА КОСА, НО И ХЕМИСКИ ОСВЕТЛЕНА И ШАТИРАНА. Напредна формула со Violet 4..
139 ден.399 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-53%
REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Shampoo 335ml
ШАМПОН ЗА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Одговара за природно руса коса..
139 ден.295 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-68%
REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- SENSITIVE SKIN
Додека се туширате,направете ги најнеопходните 2 процеси со само 1 чекор- отстранете ја шминката и и..
79 ден.249 ден.
без ДДВ: 67 ден.

Распродадено

-42%

Распродадено

REVUELE LIFT FACE TONIC WITH HYALURONIC ACID Deeply Moisturising 250ml
CLEANSING + LIFTING-ТОНИК ЗА СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА- Подобрување на текстурата на кожата, одржувањ..
139 ден.239 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-68%
REVUELE LIQUID FOOT TALC
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
89 ден.278 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-50%
REVUELE LIQUID SOAP LAVENDER 400ml
LIQUID SOAP with LAVANDER OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце со силно антибактер..
99 ден.198 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-50%
REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml
LIQUID SOAP with TEA TREE OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце за силно антибактер..
99 ден.198 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-42%
REVUELE MICELLAR WATER Active 400ml
МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ефикасно отстанување на сите тип..
149 ден.255 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-42%
REVUELE MICELLAR WATER Soothing 400ml
МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА - нежно отстанување на сите т..
149 ден.255 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-50%
REVUELE PANTHENOL FOAM ПЕНА СО ПАНТЕНОЛ
Пена со ПАНТЕНОЛ против сите видови изгореници,збогатен со вит.А,Е,Ф,екстракти од алое вера и бизбол..
185 ден.371 ден.
без ДДВ: 157 ден.
-68%
REVUELE PARAFFIN FEET MASK
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
89 ден.278 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-68%
REVUELE PEELING FEET MASK
FOOT CARE  ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИС..
89 ден.278 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-27%
REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина
Хидратантен гел за туширање со розева глина за длабинско чистење, нежна ексфолијација и подобрување ..
219 ден.298 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-49%
REVUELE RETINOL FORTE Brightening Eye Contour Serum 25 ml
Лесна формула за анти-оксидантен осветлувачки серум за регијата околу очи на база на ретинол + кофеи..
129 ден.255 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-50%
REVUELE RETINOL FORTE Hands & Nails Repairing Cream 100 ml
Лесна, длабинско прихранувачка и хидратантна формула за заштита на кожата на рацете на база на ретин..
95 ден.189 ден.
без ДДВ: 81 ден.
-47%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Balancing Day Cream 50 ml
Мулти-активен балансирачки крем за лице, врат и деколте- ДЕН- на база на ретинол + витамини Е и Ц + ..
129 ден.245 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-47%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Nourishing Night Cream 50 ml
Мулти-активен прихрнувачки крем за лице, врат и деколте НОЌ на база на ретинол + шеа путер..
129 ден.245 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-49%
REVUELE RETINOL FORTE Smoothing Face Mask 80 ml
Маска за лице на база на ретинол + АХА овошни киселини, витам. Ц и Е+ цинк оксид - ја стимулира синт..
139 ден.275 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-31%
Revuele сет со арганово масло Revuele сет со арганово масло
За интезивна регенерација на клетките Комплет производи за регенерација на клетките збогатен со м..
319 ден.459 ден.
без ДДВ: 270 ден.

Распродадено

-61%

Распродадено

REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Revitalizing MICRO SERUM
Ревитализирачки микро серум за инстантни lift-up ефекти: + намалување на борите +подобрување на стру..
109 ден.282 ден.
без ДДВ: 92 ден.
-49%
RHASSOUL MOROCCAN CLAY POWDER 100% ORGANIC
100% органска црвена вулканска глина од мароканските Атлас планини. Идеална за третман на сите типов..
249 ден.490 ден.
без ДДВ: 211 ден.
-50%
SELF-TANNING CREAM FOR FACE & BODY
Крем за природно потемнување  без сонце со трепетен сјај со нежна текстура и пријатен мирис. До..
229 ден.459 ден.
без ДДВ: 194 ден.
-20%
SHEA BUTTER 100% PURE
100% природен рафиниран шеа-карити путер за сите типови кожа. Големо количество природни витамини: А..
316 ден.395 ден.
без ДДВ: 268 ден.
-30%
Silver Shimmering Body Jelly
Желе за тело со сребрен одсјај  Хидро желе кое инстантно ќе ги освои вашите сетила со нежниот с..
299 ден.429 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-64%
SOLUTION MULTI- POWER H.A. TOTAL MOLECULE SOLUTION MULTI- POWER H.A. TOTAL MOLECULE
Моќна хијалуронска акција за инстантно: хидратирање, заштита, обновување и освежување на кожата на л..
359 ден.998 ден.
без ДДВ: 304 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-64%
SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM
Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сл..
359 ден.998 ден.
без ДДВ: 304 ден.
-64%
SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM
Идеален серум за депигментирање, корегирање на флеките и дамките и подобрување на целокупниот здрав ..
359 ден.998 ден.
без ДДВ: 304 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-35%
TRANSPARENT lab BALANCING PEEL 120ml TRANSPARENT lab BALANCING PEEL 120ml
ПИЛИНГ ТОНЕР ЗА УМОРНА КОЖА, БЕЗ СЈАЈ И СО ПРВИ ЗНАЦИ НА СТАРЕЕЊЕ Ексфолијант комбинација ..
890 ден.1.373 ден.
без ДДВ: 754 ден.
-37%
Transparent Lab Ceramide Repair Serum Transparent Lab Ceramide Repair Serum
УЛТРА  ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ - СЕРУМ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЦЕРАМИДИТЕ - Екстремно хидратантен серу..
995 ден.1.589 ден.
без ДДВ: 843 ден.
-57%
Балзам за регенерација и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml Балзам за регенерација и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml
Балзамот KERAPLEX е наменет за обновување и заштита на косата од хемиски и термички третмани како шт..
119 ден.279 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-50%
Интензивна хидратантна крема за регијата окулу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml Интензивна хидратантна крема за регијата окулу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА РЕГИЈАТА ОКОЛУ ОЧИ Ја регенерира чувствителната кожа околу очите..
129 ден.259 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-48%
Крем за околу очи REVUELE Hemp me! Eye contour cream 35 ml
Нежната кожа околу очите, прва  ги покажува знаците на возраст и здравје на кожата.  Овој ..
139 ден.265 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-52%
Крем за оштетени врвови REVUELE Keraplex 80ml Крем за оштетени врвови REVUELE Keraplex 80ml
Крем за обновување на косата по хемиски, термички и механички третмани (боење и стајлинг со апарати)..
109 ден.229 ден.
без ДДВ: 92 ден.
-36%
Крем за раце REVUELE Hemp me! Hand cream 80 ml
Сите знаеме дека прва старее кожата на рацете, ама  HempMе!- Хидратантниот крем за раце ќе го с..
99 ден.155 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-56%
Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml
МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАЦИЈА, ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира чув..
129 ден.295 ден.
без ДДВ: 109 ден.
-48%
Маска за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 300ml Маска за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 300ml
KERAPLEX маската е наменета за регенерирање на косата по хемиски и термички третмани, како што се бо..
149 ден.289 ден.
без ДДВ: 126 ден.
-48%
Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml
Маска за лице совршена комбинација од ладно цедено масло од коноп, масло од сладок бадем, цинк ..
149 ден.285 ден.
без ДДВ: 126 ден.

Распродадено

-50%

Распродадено

Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице REVUELE Hemp Mе! - FACE SERUM 30ml
Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице, со екстракти од семе од коноп и алое вера, кој ја одржу..
159 ден.319 ден.
без ДДВ: 135 ден.
-45%
Путер за тело REVUELE Hemp me! Body Butter 300 ml
Нежната текстура од шеа путер засилена со ладно цедено масло од семе од коноп + кокосово масло + пче..
159 ден.289 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-41%
Серум за коса REVUELE HEMP ME! HAIR LIQUID CRYSTALS 30ml
Серум за коса со течни кристали од HEMP ME! Серум од коноп и макадамија е серум збогатен со лад..
189 ден.319 ден.
без ДДВ: 160 ден.
-30%
Сет за кожа подложна на акни Сет за кожа подложна на акни
Прв чекор – Длабинско чистење Во вечерните часови, неколку пати неделно – откако нежно ќе ја исчи..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за кожа со знаци на пигментација Сет за кожа со знаци на пигментација
REVOX  Just Coenzyme Q10 30мл Серум против стареење на кожата на лицето Кое..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за кожа со знаци на стареење Сет за кожа со знаци на стареење
REVOX Vitamin C 20% 30мл  Антиоксидантен ревитализирачки серум серум на витамин Ц обе..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-30%
Сет за масна кожа
Како да си направите своја рутина за нега на кожа со овој сет? Прв чекор – Длабинско чистење В..
670 ден.957 ден.
без ДДВ: 568 ден.
-58%
Спреј за заштита од топлина REVUELE Keraplex 3D 200ml Спреј за заштита од топлина REVUELE Keraplex 3D 200ml
Кераплекс спрејот  е наменет за заштита на косата од топлина при фенирање, виткање,исправување ..
109 ден.259 ден.
без ДДВ: 92 ден.
-48%
Хидратантeн крем за лице REVUELE Hemp me! Facial Cream 50ml
Хидратантeн крем за лице составен од ладно цедено масло од семе од коноп, шеа путер и алое вера. Бид..
149 ден.284 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-50%
Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml Шампон за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml
Шампонот КЕРАПЛЕКС е наменет за обновување на косата по хемиски, термички и механички третмани како ..
139 ден.279 ден.
без ДДВ: 118 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

 • 070 / 244 466
 • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341