Fancy Handy

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

ALOE CONCENTRATED FACE GEL
Концентриран гел за НЕГА и ХИДРАТАЦИЈА на кожата на лице, врат и деколте. Комбинација од екстракти о..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

Распродадено

Распродадено

ALOE PURE BODY MOISTURIZER
Лесен, воденест гел  за нега и хидратација на кожата на телото. Екстракти од свежи листови на A..
479 ден.
без ДДВ: 406 ден.
CACTUS FACIAL CREAM CACTUS FACIAL CREAM
Крем за лице со екстракт од кактус. Кактусовиот екстракт има интензивна моќ да ја храни ко..
468 ден.
без ДДВ: 397 ден.
CLAY GREEN FACE MASK CLAY GREEN FACE MASK
Моќна маска за чистење на кожата на лицето, намалување на порите тонизирање на мускулите,отстранувањ..
448 ден.
без ДДВ: 380 ден.
CLAY PINK FACE MASK CLAY PINK FACE MASK
Моќна маска за длабинс-ко чистење на кожата на лицето, како и брзо смирување на иритирана кожа. Видл..
448 ден.
без ДДВ: 380 ден.
CLAY RED FACE MASK CLAY RED FACE MASK
Моќна антиоксидативна маска за брза регенерација на клетките како и силно антисептичко дејство.Невер..
448 ден.
без ДДВ: 380 ден.
EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK
Интензивен кондиционер маска со масло од макадамија, екс-тракти од киноа и монои орхидеја од Тахити...
448 ден.
без ДДВ: 380 ден.
FANCY HANDY MULTI USE OIL AMARANTH
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од амарант масло кое изобилува со сквален, б..
615 ден.
без ДДВ: 521 ден.
FANCY HANDY MULTI USE OIL CORNFLOWER
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од масла од: авокадо, сквален од растително ..
615 ден.
без ДДВ: 521 ден.
FANCY HANDY MULTI USE OIL ROSES
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса. Комбинација од масло од дива роза, сквален, бадемово ма..
615 ден.
без ДДВ: 521 ден.
FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM CACTUS food for your face
Серум за интензивна хидратација на лицето, погоден за сите типови кожа, а особено за: сува, многу су..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM RED GRAPE  food for your face
Серум за лице со изобилство на полифеноли од црвено грозје. За подмладување на кожата на лицето прек..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM TOMATO food for your face
Серум за интензивна заштита од сите типови загадување, а особено од надворешни загадувачи, бидејќи и..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair
Серум за коса со екстракти од кељ: за зајакнување на влакното на сите типови коса. Спречува кршење и..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KELP food for your hair
    Серум за коса со екстракти од кафена алга келп, наменет за тенка и кршлива коса. Дава ..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM MORINGA food for your hair
Серум за коса со екстракти од моринга кој помага брзо и ефикасно да се отстрани лесниот првут од сит..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
MAGIC MULTI-TASKER COCО + CHARCOAL
Исклучителен повеќе наменски производ со активен јаглен. Се користи како: маска ..
447 ден.
без ДДВ: 379 ден.
MAGIC MULTI-TASKER COCО + LAVANDER
Исклучителен повеќе наменски производ со лаванда масло. Се користи како: масло за масажа отстра..
447 ден.
без ДДВ: 379 ден.
MAGIC MULTI-TASKER COCО + MORINGA
Исклучителен повеќе наменски производ со моринга масло.Се користи како: маска за коса..
447 ден.
без ДДВ: 379 ден.
MAGIC MULTI-TASKER COCО ORIGINAL
Исклучителен повеќе наменски производ со кокосово масло. Се користи како: маска за коса, отстра..
447 ден.
без ДДВ: 379 ден.
PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial
Антибактериски чистач на порите на лицето, хидратантен ексфолијант со природен екстракт од..
468 ден.
без ДДВ: 397 ден.
PINEAPPLE FACIAL CREAM PINEAPPLE FACIAL CREAM
Крем за лице, изработен  по најнова формула со природен екстракт од ананас, 0%&n..
468 ден.
без ДДВ: 397 ден.
STARFISH EYE CONTOUR anti-wrinkle & moisturizer
Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,..
489 ден.
без ДДВ: 414 ден.
STARFISH FACIAL SERUM moisturizer
Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морс..
489 ден.
без ДДВ: 414 ден.
STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer
Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изобилу..
489 ден.
без ДДВ: 414 ден.
STARFISH СЕТ STARFISH СЕТ
Не очајувајте, ние имаме совршена понуда за вас за ова лето.  Ајде да надоместиме се она што ни..
978 ден.
без ДДВ: 829 ден.
TOMATO FACE MASK TOMATO FACE MASK
Антиоксидативна маска за лице од домат, која изобилува со витамини А и Ц, ја хидратира и ш..
375 ден.
без ДДВ: 318 ден.
TOTAL REPAIR HAIR MASK TOTAL REPAIR HAIR MASK
Интензивен кондиционер маска со арганово масло засилено со авокадо масло, за сува, оштетна и хемиски..
448 ден.
без ДДВ: 380 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS