Adaktar

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AURORA BOREALIS
Поларни светла во светло зелени очи! Употреба: Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефект..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ARABIAN NIGHT
Природно сини очи како темнината на арапските ноќи! Употреба: Погодни за секојдневно носење до тр..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ANTARCTIC
Дали сте подготвени за кршење на мразот? Оваа застрашувачка антарктичка нијанса е совршена за ладни ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AMETHYST
Дали сакате природно виолетови очи како Елизабет Тејлор? Употреба: Погодни за секојдневно носење ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AMAZON
Сакате да бидете дел од ретките 3% благословени со извонредни зелени очи? Ние можеме да ви помо..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ALTAMIRA
Сакаш да се истакнеш и да бидеш позабележлив? Пробајте ги овие леќи со земјен тон и жолт подтон, ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341