REVUELE ANTI-PERSPIRANT FOOT CREAM

REVUELE ANTI-PERSPIRANT FOOT CREAM

278 ден.
Потребни наградни поени: 236
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904063
Достапност: На залиха
Количина:

FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКАНИТЕ ПЕТИ БРЗО ЌЕ ЗАРАСНАТ, А КОЖАТА ЌЕ БИДЕ НЕЖНА,ХИДРИРАНА И МЕКА

АНТИ-ПЕРСПИРАНТЕН КРЕМ ЗА СТАПАЛА ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА

Ја контролира влажноста на стапалото, ја нормализира работата на жлездите за потење на стапалото, го елиминира непријатниот мирис, ја регенерира и зајакнува кожата.

Формира заштитен филм околу стапалато, така што кожата останува: мека, мазна и еластична

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS