REVUELE PARAFFIN FEET MASK

REVUELE PARAFFIN FEET MASK

278 ден.
Потребни наградни поени: 236
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904049
Достапност: На залиха
Количина:

FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКАНИТЕ ПЕТИ БРЗО ЌЕ ЗАРАСНАТ, А КОЖАТА ЌЕ БИДЕ НЕЖНА,ХИДРИРАНА И МЕКА

ПАРАФИНСКА МАСКА ЗА СТАПАЛА 

За интензивно регенерирање на испукана кожа на стапала, прихранување и длабинска хидратација со долготрајни ефекти.

Идеална за префентивни третмани на стапалата.

Основна сосотојка е козметички парафин, засилен со пчелин восок и шеа путер. Видливи ефекти уште после првиот третман.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS