1-DAY COLORURING HAIR SPRAY 13 MAGIC PINK  РОЗЕВА
  • 1-DAY COLORURING HAIR SPRAY 13 MAGIC PINK  РОЗЕВА

1-DAY COLORURING HAIR SPRAY 13 MAGIC PINK РОЗЕВА

279 ден.
Производител: VENITA
Шифра на производ: 17546
Достапност: На залиха
Количина:

КОЛОР СПРЕЈ за КОСА ЗА 1 ДЕН. 100% измивање на бојата со првото миење на косата.

Не содржи трајни пигменти, деколоранти, ниту оксиданси и не ја оштетува косата. Може да се бојат: прамени или цела коса. Најсилни ефекти се постигнуваат на  ПОСВЕТЛИ НИЈАНСИ на косата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
VENITA 1-DAY COLORURING HAIR SPRAY 13 MAGIC PINK РОЗЕВА КОЛОР СПРЕЈ за КОСА ЗА 1 ДЕН. 100% измивање на бојата со првото миење на косата. Не содржи трајни пигменти, деколоранти, ниту оксиданси и не ја оштетува косата. Може да се бојат: прамени или цела коса. Најсилни ефекти се постигнуваат на  ПОСВЕТЛИ НИЈАНСИ на косата .. Category: Product #: 17546 Regular price: 279 ден. 279
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341