REVUELE ANTI YELLOW BLOND SHAMPOO 300ml
  • REVUELE ANTI YELLOW BLOND SHAMPOO 300ml

REVUELE ANTI YELLOW BLOND SHAMPOO 300ml

429 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105621
Достапност: На залиха
Количина:

Шампон за неутрализирање на жолтите одблесоци - наменет за руси, шатирани и бланширани коси.

Изобилството на виолетови пигменти ги неутрализира несаканите жолти тонови и остава прекрасна ладно-сребрена нијанса. Збогатен со природни масла од кокос и памук, камилица и алое вера екстракт кои ја прават косата помека, посјајна, поенергична и свиленкаста.

Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Glycol Distearate, Cocamide Mea, Sodium Chloride, Palm Kernel/Coco Glucoside, Polyquaternium-7, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Glycerin, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Fruit Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aloe Barbadensis Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Acorus Calamus Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Lecithin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glyceryl Stearate, PEG-12 Dimethicone, Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Allantoin, Citric Acid, CI 60730, CI 17200.

Како се користи?

Нанесете на влажна коса, направете пена и оставете да делува 2-3 минути. Потоа исплакнете со многу вода. Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Пред првата употреба направете тест за чувствителност. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода. Производот може да остави траги на кожата и облеката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE ANTI YELLOW BLOND SHAMPOO 300ml Шампон за неутрализирање на жолтите одблесоци - наменет за руси, шатирани и бланширани коси. Изобилството на виолетови пигменти ги неутрализира несаканите жолти тонови и остава прекрасна ладно-сребрена нијанса. Збогатен со природни масла од кокос и памук, камилица и алое вера екстракт кои ја прават косата помека, посјајна, поенергична и свиленкаста. Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Co.. Category: Product #: 105621 Regular price: 429 ден. 429
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341