REVUELE PEACHY VIBES BLUSH & HIGHLIGHTER DUO-РУМЕНИЛО & ХАЈЛАЈТЕР 8gr

REVUELE PEACHY VIBES BLUSH & HIGHLIGHTER DUO-РУМЕНИЛО & ХАЈЛАЈТЕР 8gr

290 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 107830
Достапност: На залиха
Количина:

Создадете совршен сјај со овој хајлајтер и руменило. Со исклучителната пигментација обезбедува интензивен сјај, а мазната и нежна текструра ви овозможува лесно нанесување.

Неговата уникатна формулација содржи ситни светки кои ја рефлектираат светлината за да создадат природен и блескав тен. Мал трик: Испрскајте ја четката за шминкање со спреј фиксатор, за поизразен сјај.

Руменилото нанесете го во помала количина за софистициран и нежен дневен изглед, а за поизразена вечерна шминка само дополнително нанесете.

СоставTALC, MICA, MINERAL OIL / PARAFFINUM LIQUIDUM, MAGNESIUM STEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE. MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 16035, CI 19140, CI 77891, CI 15850, CI 45410, CI 75470.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE PEACHY VIBES BLUSH & HIGHLIGHTER DUO-РУМЕНИЛО & ХАЈЛАЈТЕР 8gr Создадете совршен сјај со овој хајлајтер и руменило. Со исклучителната пигментација обезбедува интензивен сјај, а мазната и нежна текструра ви овозможува лесно нанесување. Неговата уникатна формулација содржи ситни светки кои ја рефлектираат светлината за да создадат природен и блескав тен. Мал трик: Испрскајте ја четката за шминкање со спреј фиксатор, за поизразен сјај. Руменилото нанесете .. Category: Product #: 107830 Regular price: 290 ден. 290
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341