ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml
  • ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml

ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml

395 ден.
Производител: ESCENTUALS
Шифра на производ: 32487
Достапност: На залиха
Количина:

Мирисна нота инспирирана од бонбони. Започнува со ноти на малина, праска и зашеќерени јаболка. Средните ноти се мириси на крин, преклопени со мирисот на сандалово дрво пред да се исуши, а базата е ванила и чоколадо.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ESCENTUALS ESCENTUALS CANDY Body Mist - 125ml Мирисна нота инспирирана од бонбони. Започнува со ноти на малина, праска и зашеќерени јаболка. Средните ноти се мириси на крин, преклопени со мирисот на сандалово дрво пред да се исуши, а базата е ванила и чоколадо. .. Category: Product #: 32487 Regular price: 395 ден. 395
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341