ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml
  • ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml

ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml

395 ден.
Производител: ESCENTUALS
Шифра на производ: 32401
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно мек и нежен мирис. Започнува со лесни цитрусни ноти, фрезија и јасмин пред да го открие божурот во неговото срце, надополнет со суптилни овошни ноти од цреша и кајсија. Завршува со мошусна мирисна нота избалансирана со килибар и мирис на дрво.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ESCENTUALS ESCENTUALS PEONY Body Mist - 125ml Прекрасно мек и нежен мирис. Започнува со лесни цитрусни ноти, фрезија и јасмин пред да го открие божурот во неговото срце, надополнет со суптилни овошни ноти од цреша и кајсија. Завршува со мошусна мирисна нота избалансирана со килибар и мирис на дрво. .. Category: Product #: 32401 Regular price: 395 ден. 395
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341