CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g

CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g

139 ден.
Производител: Chupa Chups
Шифра на производ: 70304
Достапност: На залиха
Количина:

БАЛЗАМ за УСНИ -лесна и нежна текстура која изобилува со екстракти од јагоди за интензивна нега и хидратација на усните. Препорачан за возраст 6+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chupa Chups CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g БАЛЗАМ за УСНИ -лесна и нежна текстура која изобилува со екстракти од јагоди за интензивна нега и хидратација на усните. Препорачан за возраст 6+ .. Category: Product #: 70304 Regular price: 139 ден. 139
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341