REVUELE CURLS UP! SMOOTHING CONDITIONER-NOURISHMENT & BRILLIANCE-VEGAN 250 ml
  • REVUELE CURLS UP! SMOOTHING CONDITIONER-NOURISHMENT & BRILLIANCE-VEGAN 250 ml

REVUELE CURLS UP! SMOOTHING CONDITIONER-NOURISHMENT & BRILLIANCE-VEGAN 250 ml

339 ден.
Шифра на производ: 104433
Достапност: На залиха
Количина:

Моќна формула која интензивно ја негува кадравата коса и и' дава енергија, виталност и прекрасен сјај. За лелеави и сјајни кадрици.

СостојкиWater / Aqua, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone (and) Trideceth-12 (and) Cetrimonium Chloride, Ceteareth-20, Moringa Oleifera Seed Oil, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Babassu Oil / Orbignya Oleifera Seed Oil, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Octadecyl Di-t-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

REVUELE CURLS UP! SMOOTHING CONDITIONER-NOURISHMENT & BRILLIANCE-VEGAN 250 ml Моќна формула која интензивно ја негува кадравата коса и и' дава енергија, виталност и прекрасен сјај. За лелеави и сјајни кадрици. Состојки: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone (and) Trideceth-12 (and) Cetrimonium Chloride, Ceteareth-20, Moringa Oleifera Seed Oil, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Babassu Oil / Orbignya Oleifera Seed Oil, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyet.. Category: Product #: 104433 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341