REVUELE CURLS UP! NOURISHING SHAMPOO-RESTORING & CLEANSING-Sulfate-Free/VEGAN 400ml
  • REVUELE CURLS UP! NOURISHING SHAMPOO-RESTORING & CLEANSING-Sulfate-Free/VEGAN 400ml

REVUELE CURLS UP! NOURISHING SHAMPOO-RESTORING & CLEANSING-Sulfate-Free/VEGAN 400ml

398 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104426
Достапност: На залиха
Количина:

ШАМПОН ЗА КАДРАВА КОСА 

Нежно длабинско чистење на косата без да делува негативно на структурата. Прихранува, хидрира, дава енергија и перфектен сјај на секоја кадрица.

СостојкиWater / Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide (and) Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Lauroyl Methyl Glucamide, Acrylates Crosspolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Coco-Glucoside, Polyquaternium-7, Zinc Gluconate, Trehalose, Hydroxypropyl Guar (and) Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Fragrance / Parfum, Citric Acid

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE CURLS UP! NOURISHING SHAMPOO-RESTORING & CLEANSING-Sulfate-Free/VEGAN 400ml ШАМПОН ЗА КАДРАВА КОСА  Нежно длабинско чистење на косата без да делува негативно на структурата. Прихранува, хидрира, дава енергија и перфектен сјај на секоја кадрица. Состојки: Water / Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide (and) Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Lauroyl Methyl Glucamide, Acrylates Crosspolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Coco-Glucosi.. Category: Product #: 104426 Regular price: 398 ден. 398
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341