Minnie Zip Case EDT 100 ml + Lip gloss with Pompom Charm - "МИНИ" КОМПЛЕТ ЗА ДЕВОЈЧИЊА - ТОАЛЕТНА ВОДА + СЈАЈ ЗА УСНИ
  • Minnie Zip Case EDT 100 ml + Lip gloss with Pompom Charm - "МИНИ" КОМПЛЕТ ЗА ДЕВОЈЧИЊА - ТОАЛЕТНА ВОДА + СЈАЈ ЗА УСНИ

Minnie Zip Case EDT 100 ml + Lip gloss with Pompom Charm - "МИНИ" КОМПЛЕТ ЗА ДЕВОЈЧИЊА - ТОАЛЕТНА ВОДА + СЈАЈ ЗА УСНИ

958 ден.1.369 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 89836
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет со МИНИ принт. Сетот се состои од: чанта, сјај за усни со убав приврзок со помпон и тоалетна вода со свеж мирис на мандарина, јасмин и ванила. За сите кои ја обожуваат Мини без разлика на возраста!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Minnie Zip Case EDT 100 ml + Lip gloss with Pompom Charm - "МИНИ" КОМПЛЕТ ЗА ДЕВОЈЧИЊА - ТОАЛЕТНА ВОДА + СЈАЈ ЗА УСНИ Прекрасен сет со МИНИ принт. Сетот се состои од: чанта, сјај за усни со убав приврзок со помпон и тоалетна вода со свеж мирис на мандарина, јасмин и ванила. За сите кои ја обожуваат Мини без разлика на возраста! .. Category: Product #: 89836 Regular price: 958 ден. 1.369
958
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341